Wyszukiwałeś:

Koenigsegg

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Koenigsegg

Spróbuj też wyszukać: kenigsegg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Koenigsegg w specjalnym wydaniu

Do tej pory superszybkie samochody były w przeciwstawnym obozie do maszynekologicznych. Jednak szwedzki producent pojazdów marki Koenigseggzamierza to zmienić raz na dobre, a konkretniej dzięki specjalnej edycjimodelu o nazwie CCVX.

 

Koenigsegg kupi Saaba!?

Według nieoficjalnych informacji firma Koenigsegg Automotive AB, szwedzkiproducent sportowych aut, została wybrana przez General Motors jako potencjalnynabywca marki Saab.

 

Koenigsegg nie kupi Saaba!

Jeszcze przed paroma tygodniami wydawało się, iż General Motors pozostaniebez żadnej europejskiej marki. A tymczasem po wycofaniu się ze sprzedażyOpla, teraz z chęci zakupu Saaba zrezygnował Koenigsegg.

 

Jubileuszowy Koenigsegg w Genewie

Szwedzka firma Koenigsegg zaprezentowała w Genewie samochód,który powstał z myślą o uczczeniu 15 rocznicy powstania marki. Noweauto ma przenieść nie tylko osiągi, ale też właściwości jezdne na nowywymiar.

 

Koenigsegg owiedza garaż Jaya Leno

Bycie znaną osobistą ma swoje dobre strony. Christian von Koenigsegg,założyciel marki która została ochrzczona od jego nazwiska,przyjechał do garażu Jaya Leno z ekstremalnie rzadkim egzemplarzem modeluTrevita CCXR.

 

Koenigsegg Agera R pobił rekord Guinessa

Szwedzka marka Koenigsegg ma powody do dumy. Wczoraj model Agera R pobił rekord Guinnessa osiągając od 0 do 300 km/h czas 14.53 sekundy. Oprócz tego samochód pobił 5 innych rekordów.

 

Jubileuszowy Koenigsegg Agera S Hundra

Koenigsegg w tym roku świętuje swoje 10. urodziny. Od momentu założeniafirmy do teraz szwedzka firma wyprodukowała 100 samochodów. Z tejokazji Christian von Koenigsegg postanowił dać światu wspaniały prezent wpostaci specjalnego auta z numerem 100, którym jest Agera S Hundra.

 

Koenigsegg Regera - hybrydowy demon z Genewy

Szwedzki Koenigsegg od dłuższego czasu szykował nas na hybrydowe superauto oosiągach nie z tej planety. Oto Agera - samochód bez skrzyni biegów, który 400km/h osiąga zanim wymówicie jego nazwę.

 

Koenigsegg i tańsze samochody

Christian von Koenigsegg w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że jego firma zastanawia się nad wprowadzeniem na rynek bardziej przystępnegocenowo samochodu. Czy realne staje się wejście na rynek nowej, tańszej markize Szwecji?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018