Wyszukiwałeś:

Koleos

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Koleos

Spróbuj też wyszukać: koleos wymiana zarowki z tylu koleos wymiary spryskiwacze szyb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Renault Koleos: zapowiedź SUV-a

Zaprezentowany na targach w Paryżu koncepcyjny Renault Koleos jest zapowiedziąpojazdu o napędzie 4x4, którym francuski koncern chce wejść do nowegosegmentu już w pierwszym półroczu 2008 r.

 

Wielki test Renault Koleos

Koleos, pierwszy crossover Renault, pokona niemal 25 tysięcy km po azjatyckichbezdrożach w ciągu 58 dni. Trasa testu Koleos Adventure prowadzi z Bussan wKorei, poprzez Władywostok, Ułan Bator, Kazachstan i Uzbekistan do Istambułu.

 

Renault Koleos w Polsce

Przez kilka ostatnich tygodni pierwszy crossover Renault przemierzał azjatyckiebezdroża w ramach Koleos Adventure. 1 maja zawita do Polski!

 

Renault Koleos: Przetrzeć szlaki + [video]

Renault rusza w nieznany dla siebie teren. Dosłownie i w przenośni. To zasprawą nowego kompaktowego modelu typu crossover SUV o nazwie Koleos. Jak możewyglądać przeprawa francuskiego producenta w tej nowej dla niego klasiemieliśmy okazję częściowo przekonać się na europejskiej premierze tegoauta w Maroku.

 

i30, Delta, Koleos i ML na piątkę

Hyundai i30, Lancia Delta, Renault Koleos oraz Mercedes ML to kolejne modele,które mogą się poszczycić pięcioma gwiazdkami w testach zderzeniowychEuro NCAP. Tylko malutkie Daihatsu Cuore uzyskało wynik czterogwiazdkowy.

 

Renault Koleos z poważną usterką

Brak reakcji układu kierowniczego na polecenia wydawane przez kierowcę. Todefekt, który jest przyczyną zorganizowania przez Renault akcjiserwisowej dla modelu Koleos.

 

Świeżość w Renault Koleos

Renault odświeżyło właśnie jedynego w swojej ofercie crossovera Koleos.Zmiany tyczą się raczej detali nadwozia i wnętrza oraz tego, co pod nimi sięznajduje.

 

Koleos bez wspomagania

Wadliwy montaż jednego elementu modułu sterownika może być przyczynąproblemów z układem kierowniczym w niektórych egzemplarzachmodelu Renault Koleos.

 

Wątek na forum: koleos

miałem clio,teraz grand scenic 2l 150km,a następne będzie renault koleos ,a ci którzy mówią ze są problemy z elektroniką to i owszem ale to jakieś sporadyczne niedoróbki,lu ingerencja pseudo fachowców co za 50zł wszystko zrobią ~robnur

 

Renault Koleos 2016 - największy SUV debiutuje oficjalnie

Renault Koleos dojrzał i przeistoczył się z kompaktowego crossovera wnajwiększego SUV-a w ofercie francuskiego producenta. Czy ta zmiana wyszła muna dobre?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018