Wyszukiwałeś:

Kopenhaga

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kopenhaga

Spróbuj też wyszukać: renault scenic

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Kopenhaga na prąd

Warto dodać w tej dobie ekologicznej propagandy (radzę poczytać jaką ściemą jest efekt cieplarniany) że oprócz tych 25 aut eko, w sumie z powodu szczytu wynajęto 1200 limuzyn (zabrakło ich w Danii, ściągano je m.in. z Niemiec) a ruch spowodowany samolotami vipów sprawia, że lokalne lotniska nie o...

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

Kopenhaga na prąd

Stolica Danii już dzisiaj przywita polityków najwyższego szczebla,którzy rozpoczną specjalny szczyt poświęcony zmianom klimatycznym naświecie. Także dziś władze miasta oddadzą do dyspozycji 25 nowychsamochodów komunalnych, całkowicie napędzanych na prąd.

 

Unia Europejska dołoży się do elektrycznych stacji

Komisja Europejska będzie brała aktywny udział w ogólnoeuropejskimprojekcie wspierania elektromobilności "Green eMotion".Głównym celem ma być zapewnienie sieci ładowania pojazdów zsilnikami elektrycznymi, które mają opanować w perspektywiekilkudziesięciu lat europejski rynek.

 

Hyundai: Egzemplarze ix35 Fuel Cell w europejskich miastach

Hyundai w ramach ogólnoeuropejskiego projektu dotyczącegosamochodów wyposażonych w ogniwa paliwowe HyFIVE dostarczy egzemplarzeix35 Fuel Cell do 6 europejskich miast.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019