Wyszukiwałeś:

Korando

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Korando

Spróbuj też wyszukać: evoque dewoo korando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

SsangYong Korando: CHCESZ DOBRĄ TERENÓWKE KUP KORANDO

4.75 JA KUPIŁEM KORANDO OD PIERWSZEGOWŁAŚCICIELA PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY ZADBANE I NIE ZDEWASTOWANE W TERENIE TOBARDZO WAŻNE! SZUKAŁEM GO 2 LATA ALE BYŁO WARTO MOŻE I SPORO ZAPŁACIŁEM BOW NECIE BYŁY TAŃSZE SPROWADZANE Z ZAGRANICY ALE ZAPEWNE LICZNIK...

 

Ssangyong wraca do Polski!

Po trudnym okresie w swojej historii, dzięki wysiłkom koreańskiego rządu ikoreańskich banków oraz oświadczeniu o wypracowanym porozumieniu zindyjską grupą kapitałową Mahindra&Mahindra, koreańska marka wraca narynek europejski. Firma SsangYong przed końcem roku rozpocznie sprzedażnowego, kompaktowego SUV-a Korando.

 

Tym modelem powraca Ssangyong

O końcu finansowych kłopotów oraz o powrocie na europejski, w tym ipolski, rynek marki Ssangyong już informowaliśmy. Teraz przedstawiamy model,którym ta koreańska marka będzie chciała na początku zyskać nowychklientów. W Polsce nowe Korando kosztuje od 86.800 zł.

 

Ssangyong Korando: Reinkarnacja

Jeszcze kilka lat temu z dużymi ambicjami, ale słabymi produktami markaSsangyong próbowała zawojować Europe. Auta reklamowane były zakcentowaniem na niemiecką (sprzed dwóch dekad) technologię iatrakcyjne ceny. Atrakcyjny nie był na pewno ich wygląd. Po chwilinieobecności wskrzeszono koreańską marką za pomocą sił indyjskich. Jakijest efekt reanimacji?

 

Ssangyong Korando z benzyniakiem za 76.000 złotych

Ssangyong uzupełnia gamę silnikową modelu Korando. Już od 76.000 złotychbędzie można nabyć ten model z jednostką benzynową.

 

Ssangyong przedstawia elektryczne Korando

Na 35. Międzynarodowych Targach Technologii Środowiska i Energii Odnawialnej odbywającej się w Seulu, koreańska marka Ssangyong zaprezentowała Korando CEV-R.

 

SsangYong dostarcza nowe Korando C do Europy

W Wiesbaden koreański producent zaprezentował swój najnowszy modelKorando C. SsangYong jesienią rozpocznie sprzedaż nowego samochodu na starym kontynencie. Do tej pory auto dostępne było jedynie w Korei i Chinach.

 

SsangYong przedstawia dwie nowe wersje Korando

SsangYong Motors Polska do swojej oferty wprowadza dwie nowe serie modeluKorando: Crystal Plus oraz Edition 60.

 

Specjalne Korando na jubileusz Ssangyonga

W tym roku marka Ssangyong obchodzi 60. rocznicę swoich urodzin. Jednym zelementów uczczenia tych obchodów jest wypuszczenie specjalnejwersji (Sixty Edition) modelu Korando.

 

Ssangyong Korando Sport zmienia nazwę

Koreański producent postanowił zmienić nazwę swojego pickupa. Model KorandoSport ma się nazywać Musso. Przy okazji pod jego maskę trafiła nowajednostka napędowa, a na tylnej osi pojawiło się nowe zawieszenie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019