Wyszukiwałeś:

Krajowy X

Fundusz X

Drogowy X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krajowy Fundusz Drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wątek na forum: Wiadoma-niewiadoma A2

a po co nam autostrady?! nie lepiej te pieniądze przeznaczyc na jakis bardziej szczytny cel, moze dofinansowanie biednych górników a może lekarzy, a najlepiej podniesmy diety poselskie by nasi wybrańcy mogli jeszcze bardziej efektywnie pracować ku naszemu dobrobytowi. amen. Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Wątek na forum: Bezpłatna A4

Im dłużej będzie za darmo, tym lepiej :) ~piti

 

Wątek na forum: Od marca drożej na A2

Skoro teraz trzy 50-km odcinki A2 kosztują po 12 PLN każdy to po dobudowaniu przez Kulczyka 105-km z Nowego Tomyśla do Świecka trzeba będzie liczyć w sumie 60 PLN za przejażdżkę w jedną stronę tą drogą. Gdy w 2012 A2 dojedzie do Wawy [kolejne 100 km] to biorąc pod uwagę aktualne ceny przejazd ze ...

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Tańsza autstrada pod Gdańskiem

Minister infrastruktury obniżył o połowę opłaty za przejazd autostradą A1pod Gdańskiem. Ale nic za darmo - ten rabat pochłonie pieniądze na budowędróg w innych częściach Polski.

 

Posłowie zadecydują, co z fotoradarami i wpływami z mandatów

Najbliższe posiedzenie Sejmu RP może zdominować debata nt. fotoradarówi wpływów z mandatów uzyskiwanych za pośrednictwem urządzeńrejestrujących prędkość. Odbędą się bowiem pierwsze czytania aż czterechprojektów ustaw zmieniających przepisy w tym obszarze.

 

Przychody z fotoradarów mają zasilać Krajowy Fundusz Drogowy

Sejm ma zająć się poselskimi propozycjami zmian w przepisach, którezakładają, że przychody z mandatów będą trafiały do KrajowegoFunduszu Drogowego i będą przeznaczane na poprawę sytuacji na drogach, , anie bezpośrednio do budżetu państwa. Według Banku Światowego systemfotoradarów to skuteczny sposób, by zwiększyć bezpieczeństwo nadrogach, o ile społeczeństwo będzie dobrze poinformowane o jego celach.

 

Wyższa opłata paliwowa - pieniądze na kolej

Na wczorajszym posiedzeniu rządu przyjęto projekt zmian, którychefektem ma byc podwyżka opłaty paliwowej celem dofinansowania polskich kolei.Zgodnie z projektem zmian podwyżka ta nie wpłynie na zmianę cen paliw.

 

Już ponad 4,7 miliarda złotych wpływów z płatnych dróg

Płatnych dróg w Polsce przybywa, więc jednocześnie bogaci się Krajowy Fundusz Drogowy. Efektem powinny być nowe inwestycje w infrastrukturę drogową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krajowy Fundusz Drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019