Wyszukiwałeś:

Kris X

Meeke X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kris Meeke

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Sołowow ponownie liderem ME

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) wygrali punktacjęmistrzostw Europy w 39. Rajdzie Barum i odzyskali prowadzenie w tej serii.

 

Rajd Polski: Kajetanowicz poza zasięgiem

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali 67.Rajd Polski, trzecią rundę mistrzostw Europy i mistrzostw Polski. Dla załogiSubaru Poland Rally Team to drugie z rzędu zwycięstwo w Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Polski.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Meeke zachwycony MINI WRC

Urzędujący jeszcze mistrz serii Intercontinental Rally Challange - Kris Meeke,nie może już doczekać się startu w przyszłorocznym sezonie WRC zakierownicą fabrycznego MINI Countryman WRC.

 

IRC: Więcej startów Bouffiera

Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych, Bryan Bouffier dostałzapewnienie fabrycznego zespołu Peugeot, że weźmie udział w szerszymprogramie startów czempionatu Intercontinental Rally Challange.

 

MINI S2000 już gotowe

Podczas wczorajszego finału Rallye Monte Carlo Historique świętowano nietylko koniec udanej imprezy rajdowej. Monako było również miejscempremiery MINI Countryman w specyfikacji S2000.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Citroen podał skład kierowców WRC!

Francuski producent zdradził kto będzie reprezentował jego barwy wprzyszłym sezonie w topowej klasie WRC. Zabrakło tego najważniejszego!

 

Rajd Polski: Tyle załóg, ile edycji

71 załóg nadesłało swoje zgłoszenia do organizatora LOTOS 71.RajduPolski. W sumie na szutrowych odcinkach Warmii i Mazur kibice zobaczą 15załóg w topowych samochodach klasy WRC.

 

3,2,1... stratuje Rajd Polski!

Praktycznie już od godziny 8.00 trwa Rajd Polski, który rozpocząłsię odcinkiem testowym. Eliminacja WRC rozgrywana na mazurskich trasach tonajważniejsze święto fanów motorsportu w Polsce. Cały świat patrzyprzede wszystkim na Roberta Kubicę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kris Meeke".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019