Wyszukiwałeś:

Krosno

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krosno

Spróbuj też wyszukać: krosno-kraków Iwonicz zdrój podkarpackie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejny przetarg na obwodnicę Biecza

Niedawno remontowano odcinek DK28 Sanok-Krosno. W przeciągu dwóch lat już zdążyły pokazać się dziury i pęknięcia. Jeśli tak ma wyglądać modernizacja polskich dróg to wypada mi tylko pogratulować wykonawcom i centrali... ~Misiek

 

Wątek na forum: Limanowa: obwodnica i przebudowy

„Do 2013 roku cała droga krajowa nr 28 będzie przebudowana – są na to pieniądze, gdyż projekt znalazł się w programie modernizacji dróg krajowych” – zapewnia GDDKiA. Jeśli przebudowa DK28 będzie wyglądać tak jak na odcinku Sanok-Krosno, gdzie po niespełna dwóch latach ...

 

Wątek na forum: Podsumowania na Podkarpaciu

Nie oszmieszajcie siebie jesli mowicie o obwodnicy jasla, z wielkich planow wyszla korekta przebudowy kilku drog. w jasle, dalej jezdzi sie przez dworzec PKP, przez centrum korki samochodowe byly sa i pewnie dlugo pozostana w tym zapomnianym przez wojewodztwo miescie. Zaplanowaliscie sobi...

 

Wątek na forum: Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

Ładnie ładnie w Krośnie działaja... Pogratulowac. ~Zychu

 

Powrót Fabryki Amortyzatorów Krosno

Po dziewięciu latach nieobecności na rynek wraca Fabryka AmortyzatorówKrosno. Trzech menedżerów odkupiło od koncernu Delphi znak firmowy i prawa doprodukcji niektórych części.

 

Delphi Krosno dla Audi

Nowe coupe Audi TT wyposażone będzie w półaktywne zawieszenie wyprodukowaneprzez fabrykę Delphi w Krosnie. Nowoczesne zawieszenie MagneRide ma zapewnićkierowcom Audi TT większy komfort i łatwiejsze prowadzenie samochodu.

 

Delphi sprzedał dział w Krośnie

Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę sprzedaży firmie FA Krosno działuprodukcji komponentów automatowych. Do nowej firmy przeszło 53 pracowników.Strony nie podają szczegółów umowy.

 

Zmiany w Delphi Krosno

"Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę outsourcingu produkcjikomponentów automatowych. Partnerem transakcji jest spółka FA Krosno Sp. zo.o., która została dostawcą tych komponentów dla fabryki Delphi" -podała spółka Delphi w komunikacie prasowym. Do końca roku planowane jestrównież zakończenie rozmów w sprawie przejęcia produkcji komponentówtłoczonych.

 

Zawieszenie MagneRide z Delphi Krosno

Nowy sportowy model Audi R8, który pojawi się wkrótce na drogach, będziewyposażony w rewolucyjną technologię konstrukcji zawieszenia opracowanąprzez Delphi – MagneRide i wytwarzaną w zakładzie Delphi w Krośnie.Wcześniej krośnieński zakład rozpoczął produkcję półaktywnychamortyzatorów MagneRide, w ramach prestiżowych kontraktów dla Ferrari orazAudi TT.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019