Wyszukiwałeś:

Krzysztof X

Holowczyc X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krzysztof Holowczyc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc wrócił na tarczy

Dziś z Rajdu Dakar do kraju powrócił Krzysztof Hołowczyc, któryprzedwcześnie zakończył zmagania w tej słynnej imprezie.Na lotnisku zostałprzywitany przez licznie zgromadzone media oraz kibiców.

 

Hołowczyc: Plan jest jasny - chcemy wygrać

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wystartuje w Rajdzie Polski (4-6czerwca), rundzie Mistrzostw Europy rozgrywanej na szutrowych odcinkachspecjalnych w okolicach Mikołajek. Tydzień wcześniej Krzysztof Hołowczycwystąpi gościnnie w Rajdzie Warmińskim zaliczanym do cyklu Rajdowego PucharuPolski.

 

Hołowczyc w pucharze Scirocco R-Cup

Krzysztof Hołowczyc, zawodnik ORLEN Team został zaproszony przez VolkswagenMotorsport GmbH do udziału w prestiżowym wyścigu serii Sirocco R-Cup jakoLegend Driver. Już na początku lipca, na torze Norisring Hołowczyc zasiądzieza kierownicą ekologicznego Volkswagena Sirocco-R, aby ścigać się w gronielegendarnych kierowców światowego motorsportu.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc coraz szybszy

Krzysztof Hołowczyc (BMW X3 CC) zajął czwarte miejsce na trzecim etapie RajduDakar wiodącym z San Miguel do San Salvador. Polak zdołał tym samym utrzymaćpiątą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na czele rajdu znajdują się dwaVolkswageny Race Tuareg 3 - Carlosa Sainza i zwycięzcy tego etapu, NasseraAl-Attiyah.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znowu w piątce, pech Sainza

Nasser Al-Attiyah w Volkswagenie wygrywa 11. etap i powiększa przewagę wklasyfikacji generalnej Dakaru. Krzysztof Hołowczyc mimo problemów zoponami zdołał powrócić do pierwszej piątki rajdu. Awaria zawieszeniazepchnęła natomiast Carlosa Sainza na ostatnie miejsce podium.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah zwycięża, Hołowczyc na "piątkę"

Volkswagen po raz trzeci z rzędu triumfował w Rajdzie Dakar. Zespół zWolfsburga jest jak dotąd jedynym, który wygrał w klasyfikacjisamochodów stosując silniki wysokoprężne. Krzysztof Hołowczyc naostatnim etapie rajdu przypieczętował piąte miejsce w klasyfikacji generalnejrajdu i wyrównał w ten sposób swój najlepszy wynik whistorii swoich startów w tej legendarnej imprezie.

 

Hołowczyc nadal na czele Silk Way Rally

Po czterech etapach Silk Way Rally na czele stawki znajdują się zawodnicyORLEN Teamu - Krzysztof Hołowczyc / Jean Marc Fortin. Polsko-belgijski duet maponad dwie godziny przewagi nad Stephanem Peterhanselem.

 

Adamek i Hołowczyc ocenią Monster Jam

Monster Truck'i już grzeją silniki na sobotnie starcie na Stadionie Miejskimwe Wrocławiu. Podczas ich popisowej dyscypliny, freestyle’u, będąoceniane przez doborowy skład sędziowski. Przy stole jury zasiądą bowiemTomasz Adamek, Krzysztof Hołowczyc i przedstawiciel Śląska Wrocław.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krzysztof Holowczyc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019