Wyszukiwałeś:

Ksiega X

Rekordow X

Guinessa X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ksiega Rekordow Guinessa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Infiniti w Księdze Rekordów Guinessa

Najnowszy model Infiniti na rynek europejski, czyli M35h trafił właśnie doksiąg rekordów jako najszybciej przyspieszające w pełni hybrydowe auto na świecie. Próbę bicia rekordu nadzorował  przedstawicielGuinness World Records®, zaś za kierownicą M35h zasiadał Tim Pollard, dziennikarz brytyjskiego czasopisma motoryzacyjnego „Car”.

 

Nissan pobił rekord w jeździe na wstecznym

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. W minionym tygodniu japoński koncern ogłosił, że na Festiwalu Prędkości w Goodwood zamierza pobić rekord w jaknajszybszej jeździe na wstecznym. Nissanowi udało się tego dokonać.

 

28 gimnastyczek w Mini

W minionym tygodniu członkinie grupy gimnastycznej z East Sussex pobiłydwa  Rekordy Guinnessa za sprawą Mini Coopera.

 

Hennessey Venom GT z maksymalną prędkością 435 km/h

To musiał się w końcu stać. Bugatti Veyron Super Sport zostało zrzucone ztronu. Hennessey Venom GT prawie dwa tygodnie temu na przylądku Canaveral osiągnął maksymalną prędkość 270.49 mph, czyli 435.31 km/h.

 

Top: Najbardziej niesamowite motoryzacyjne rekordy

W branży motoryzacyjnej, podobnie jak w innych, ciężko obejść się bezrekordów. Prezentujemy zestaw najbardziej niesamowitych rekordów,które zostały pobite w ostatnich latach.

 

Pickupy RAM biją rekord Guinessa

Pickupy to w USA integralny element krajobrazu - co siódmy sprzedany w tym kraju samochód ma otwartą pakę do przewozu wszystkiego, co niezbędne. Uwielbienie Amerykanów do tego typu pojazdów udowadniapobity właśnie rekord Guinessa.

 

Rekordowa parada Jeepów

Pewnie gdybyśmy zobaczyli taką sytuację na jednej z niewielu polskich autostrad, nie bylibyśmy zachwyceni. Ale Amerykanie chyba nie mieli nic przeciwko - właściciele Jeepów ustanowili nowy rekord Guinessa w długości parady.

 

Właściciele Volkswagenów szykują Rekord Guinessa

Już 26 czerwca możecie być świadkami lub uczestnikami bicia rekordu Guinessa w paradzie samochodów jednej marki. Próba poprawy dotychczasowego wyniku odbędzie się właśnie w Polsce!

 

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Japoński kompakt ustanowił rekord Guinessa pod względem minimalnego zużycia paliwa na trasie obejmującej 24 kraje Unii Europejskiej. Rezultat robi naprawdę spore wrażenie.

 

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinessa

Chcielibyście zwiedzić wszystkie przylegające do siebie stany USA za niecałe 300 dolarów? Udało się to dwóm Amerykanom,którzy przy okazji dopisali swoje nazwiska do Księgi RekordówGuinessa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ksiega Rekordow Guinessa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019