Wyszukiwałeś:

Kuba X

Giermaziak X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kuba Giermaziak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Porsche Cup: Giermaziak wygrywa w Spa

Na legendarnym torze Spa Kuba Giermaziak z VERVA Racing Team zaliczyłperfekcyjny weekend. Polak wystartował z pole position i prowadził od startudo mety, aby zainkasować komplet 22 punktów. Dzięki temu awansował dopierwszej trójki w mistrzostwach kierowców i trzy wyścigi przedkońcem sezonu ma niewielką stratę do lidera tabeli.

 

Polak na testach w GP2

Polski kierowca startujący w serii Porsche Supercup w zespole Verva RacingTeam, Polak Kuba Giermaziak weźmie udział w testach serii GP2. To ogromnaszansa dla polskiego kierowcy by zrobić kolejny krok w swojej karierze irozpocząć starty w samochodzie z otwartym nadwoziem.

 

Życiowy wynik Giermaziaka

Kuba Giermaziak, kierowca powołanego przez PKN ORLEN pierwszego polskiegozespołu wyścigowego w Porsche Supercup już w drugim sezonie startówstanął na podium w klasyfikacji końcowej serii! Po niezwykle ekscytującymwyścigu zawodnik VERVA Racing Team zapewnił sobie trzecie miejsce w tychprestiżowych mistrzostwach w sezonie 2011.

 

Czy Kuba Giermaziak trafi do F1?

To pytanie aktualnie zadaje sobie cała Polska. Podczas ostatniej audycji "Trzecia strona medalu" w Trójce Polskiego Radia mogliśmyusłyszeć, że Kuba został zaproszony na test bolidów F1 przez dwazespoły. Czy to zapowiedź wejścia do F1 kolejnego Polaka?

 

Verva Street Racing: Święto fanów motoryzacji w stolicy

W sobotę warszawski plac Teatralny zamienił się w uliczny tor, naktórym fani motoryzacji mogli zobaczyć ponad 200 samochodów,których próżno szukać jeżdżących po naszych drogach. Przezkilka godzin w centrum Warszawy czuć było zapach benzyny i swąd palonejgumy. Cytując klasyka: "to co tygryski lubią najbardziej".

 

Pechowy weekend Kościuszki i Giermaziaka

Robert Kubica wraca z Niemiec z tarczą i wygraną w kolejnej eliminacjiRajdowych Mistrzostw Świata, ale dwaj pozostali kierowcy miniony weekendzakończyli wracając z pola bitwy na tarczy: Kuba Giermaziak przez awarięskrzyni biegów, a Michał Kościuszko także przez awarię...kręgosłupa.

 

Kuba Giermaziak dołącza do kierowców Formuły E

Kuba Giermaziak, kierowca zespołu Verva Racing Team otrzymał wyjątkowezaproszenie. Jako jedyny jak na razie reprezentant Polski dołączy do gronakierowców FIA Formuła E.

 

Polak wygrywa GP Monaco!

Kuba Giermaziak z zespołu VERVA Racing Team odniósł historyczne,pierwsze zwycięstwo na ulicznym torze Monte Carlo! Polak po starcie z poleposition odparł ataki rywali i jako pierwszy minął metę w wyściguprestiżowej serii Porsche Supercup.

 

Polak wicemistrzem Porsche Supercup

Sezon Porsche Supecup dobiegł końca. Tegoroczna edycja pucharu Porscheprzejdzie do historii. Kuba Giermaziak został wicemistrzem tej prestiżowejserii wyścigowej.

 

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le Mans

W tegorocznej edycji legendarnego 24-godzinnego wyścigu Le Mans pojedziepierwszy Polak w powojennej historii. Kuba Giermaziak, bo to o nim mowa, będziejechał za kierownicą Ferrari 458 Italia GT2.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kuba Giermaziak".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019