Wyszukiwałeś:

Kubang

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kubang

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Maserati też będzie miało SUVa

Sergio Marchionne, prezes Fiata i Chryslera zasugerował, że konstrukcja naktórej jest budowany Jeep Grand Cherokee może posłużyć do zbudowanianowego SUV-a Maserati.

 

Włoski kolos

Podobno świat się skończy gdy Ferrari stworzy samochód hybrydowy.Wiele osób przepowiadało koniec świata, po tym jak Porsche do swoich samochodów będzie montować silnik Diesla. Niemieccy inżynierowie nie oglądając się na innych zaczęli wyposażać Cayenne w silniki wysokoprężne. Inna "przepowiednia" mówi, że kres doczesnegoświata nastąpi gdy Maserati stworzy SUV'a...

 

IAA Frankfurt 2011: Maserati Kubang

 

Maserati Kubang - IAA Frankfurt 2011 - mojeauto.tv

 

Chryslery i Lancie będą atrakcyjniejsze

Po przejęciu firmy Chrysler prze koncern Fiata, Włosi zaczęli sprzedawać amerykańskie auta zamieniając loga Chryslera na Lancii, na niektórych rynkach zrobili odwrotnie. Większość potępiało ten zabieg. Jednak dla Fiata jest to przejściowe rozwiązanie.

 

Trzy nowe auta od Maserati

W krótkim odstępie czasu włoska firma wprowadzi na rynek trzy nowe modele. Informacje takie przekazał szef Fiata Sergio Marchionne. Jednym z nichbędzie pokazane na salonie samochodowym we Frankfurcie Maserati Kubang.

 

Maserati Kubang: SUV będzie produkowany w...

... Detroit. W miejscu, w którym obecnie trwają targi motoryzacyjne NAIAS. Czy to dobra lokalizacja do produkcji tego włoskiego SUVa?

 

Maserati: od początków do modelu Kubang

 

Historia marki Maserati w pigułce i najnowszy model Maserati Kubang

 

SUV Maserati co raz bliżej

Maserati ogłosiło, że targi motoryzacyjne w Pekinie to ostatnia impreza motoryzacyjna, na któej świat mógł podziwiać koncepcyjny modelKubang.

 

Fiat z silnikiem Ferrari

Z takiego połączenia może powstać bardzo ciekawe i emocjonujące auto. Jak się okazuje nie jest to kwestią marzeń, a poważnym planem włoskiego koncernu.

 

Maserati Levante szykowane na przyszły rok

Najświeższe plotki z obozu Maserati zapowiadają premierę produkcyjnejwersji SUVa Maserati na początek przyszłego roku. Levante ma zadebiutować natargach NAIAS w Detroit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019