Wyszukiwałeś:

Kuga

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kuga

Spróbuj też wyszukać: kuga WYMIARY passat kuga spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Oto nowy Ford Kuga!

Na początku 2008 roku europejska oferta Forda wzbogaci się o zupełnie nowymodel. Będzie nim długo ukrywany w tajemnicy Ford Kuga. Pierwszy prototypsamochodu, który wejdzie później do produkcji, zostanie zaprezentowanyprzedstawicielom mediów oraz opinii publicznej już podczas jesiennego SalonuSamochodowego IAA 2007 we Frankfurcie, który rozpoczyna się 13 września br.

 

Ford Kuga we Frankfurcie

W przyszłym tygodniu podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Fordzaprezentuje swoje nowe dzieło, o którym było już słychać kilka tygodnitemu. Jest to auto z segmentu crossover o enigmatycznej nazwie Kuga.

 

Ford Kuga - pierwszy crossover Forda

Obok nowej Fiesty prawdziwą gwiazdą na stoisku Forda podczas wystawysamochodowej w Genewie będzie model Kuga, którym Ford będzie chciałwłączyć się do gry w niezwykle konkurencyjnym w ostatnim czasie segmenciecrossoverów.

 

Ford Kuga dla alergików

Ford Kuga jest kolejnym modelem Forda, który otrzymał wydany przezniemiecką firmę TÜV Rheinland Group certyfikat „Wnętrzeprzetestowane na obecność czynników wywołujących alergie”.

 

Ford Kuga: Strong-baby [video]

Porzucenie ortodoksyjnych reguł czy określonych kanonów kończy się zreguły dwojako. Narodzinami nowej idei albo stłumieniem "rewolucji".Nazwanie rewolucjonistą nowego modelu Forda Kuga byłoby nadużyciem aletwórcą nowego trendu i owszem. Jako jedyny na rynku jest bowiem SUV-em,a na dodatek crossoverem. I jest też kompaktowy.

 

200-konna Kuga

Wystawa w Paryżu będzie okazją do zaprezentowania najmocniejszej wersji FordaKuga. Pod maską tego crossovera znajdzie się bowiem 2,5-litrowyturbodoładowany silnik benzynowy o mocy 200 koni mechanicznych.

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Kuga Coupe jak małe BMW X6

Ten model to jeszcze pieśń przyszłości, ale Kuga Coupe potwierdza pewnąregułę. Konstruowanie samochodów na bazie koncepcji stylistycznejKinetic Design, to strzał w dziesiątkę Forda patrząc na zdjęcia tego modeluopublikowane przez portal Auto Express.

 

Nowy Ford Kuga: większy, lepiej wyposażony i tańszy

Ford Kuga pojawił się na rynku w 2008 roku. Był to czas kiedy wszyscyproducenci samochodów kierowali się w stronę kompaktowychSUV-ów. Auto zachwycało ciekawym designem oraz właściwościamijezdnymi. W sumie na ten model skusiło się ponad 300 tysięcy klientów.Czy nowy model ma szansę powtórzyć ten sukces?

 

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4: Cosmopolitan

Pięć lat od debiutu pierwszej serii, Ford wysyła na drogi drugą generacjęmodelu Kuga. Czy nowa wersja SUV-a, stworzona z myślą o sprzedaży naglobalnym rynku, jest w stanie sprostać wymaganiom narzuconym przezkonkurentów w Europie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019