Wyszukiwałeś:

LCV

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LCV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Kubistar

Nissan Kubistar to najmniejszy z gamy dostawczych samochodów japońskiej marki dostępnych na europejskim rynku. Należy także w ogóle do najmniejszych aut z segmentu LCV, mając niewiele ponad 4 metry długości. Co ciekawe, Nissan Kubistar ma jednak najdłuższą w swojej klasie platformę załadunkową.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Ford Tourneo Connect: Spóźnialski

Ford Tourneo/Transit Connect to chyba najladneijszy obecnie tego typu mały dostawczak na rynku, jak zwykle firmy motoryzacyjne chcialyby, aby wersje osobowe trafialy do zwyklych rodzin, ale nie ma na to szans. Ich odbiorcami bedą zawsze firmy, takie co czasami muszą oprócz towaru pzrewiez...

 

Wątek na forum: Użytkowy VW Caddy Maxi

Caddy i Transit Connect / Tourneo to najlepsze pojazdy LCV! Niezłe jest też Combo. ~hWojtek

 

Ciężarówki Nissana dla Renault

Nissan Motor podpisał umowę z Renault Trucks SAS na mocy której japońskiproducent będzie dostarczał francuskiej stronie lekkie samochody ciężaroweLCV. Pierwsze modele trafią do Renault w 2007 roku.

 

Nissan: Nowa platforma dla lekkich samochodów dostawczych

Nowy Nissan Cabstar zadebiutuje w październiku w Europie. Będzie to pierwszylekki samochód dostawczy Nissana, skonstruowany w oparciu o nową globalnąplatformę, przeznaczoną dla niewielkich ciężarówek (LDT).

 

Opel i Renault zadowoleni ze współpracy

Opel/Vauxhall i Renault oświadczyły, że dzięki modelowi Movano i RenaultMaster, będą kontynuować rozpoczętą w roku 1996 pomyślnąwspółpracę na rynku lekkich pojazdów dostawczych.

 

Wyliczą sobie emisję CO2

Europejscy producenci pojazdów użytkowych ogłosili opracowanienarzędzia - kalkulatora umożliwiającego określenie poziomu rzeczywistejemisji CO2 pojazdów ciężarowych i autobusów jeszcze przed ichnabyciem.

 

Nissan NV400

Japoński producent aut zaprezentował zupełnie nowy model NV400. Chcąc zwiększyć swój udział w europejskim rynku LCV, Nissan opracowałnowego Vana we współpracy z Renault. Auto zostało zaprojektowane przezNissan Technical Centre Europe a za design przodu auta odpowiedzialny jest Nissan Design Europe.

 

Fiat Doblo Cargo Maxi: Utytułowany dostawczak

Samochody małe, rodzinne, sportowe, wszelkiej maści terenówki, limuzyny- różne już auta przewinęły się przez nasz redakcyjny parking. Tymrazem jednak w teście auto typowo dostawcze. Fiat Doblo Cargo w wersji Maxi,czyli lider segmentu LCV, a w dodatku mogący się pochwalić dośćprestiżowym tytułem Van of the Year 2011.

 

Całkowicie nowy Hyundai na Europę

Choć większość z nas jest już myślami na rozpoczynających się wprzyszłym tygodniu targach w Paryżu, nie możemy zapominać o trwającejwystawie w Hanowerze, gdzie np. Hyundai zaprezentował nowy dostawczy modelprzygotowany specjalnie na rynek europejski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019