Wyszukiwałeś:

LED

. Znaleziono 1222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LED

Spróbuj też wyszukać: led peugeot 807 mercedes stawia led i30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1222 wszystkich):

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Sportowe Golfy z diodami LED

Volkswagen jako pierwszy producent wprowadza do klasy kompaktów tylnereflektory wykonane w technologii LED. W mocny sportowym Golfie R są one nawyposażeniu standardowym, zaś w wersjach GTI i GTD dostępne jako opcja.

 

Oryginalne lampy LED w Golfie

Lampy LED to teraz najnowsza motoryzacyjna moda. Niedługo do cennikaVolkswagena Golfa dołączy taka opcja. Niestety nie będzie ona tania.

 

Polo i Golf z LED-ami

Volkswagen wprowadził innowacyjne światła LED do jazdy w dzień w swoichdwóch modelach - Polo i Golf. Wśród zalet tego rozwiązaniawymienić należy lepszą widoczność oraz dłuższą żywotność diod wporównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

 

Wątek na forum: Polo i Golf z LED-ami

Redaktorze naczelny. Oprócz wymienionych zalet diod LED używanych przez światła dzienne zapomniał Redaktor napisać o tym że... Dioda LED pobiera kilkadziesiąt razy mniej prądu z układu elektrycznego auta w stosunku do żarówki żarnikowej. Akumulator auta ma więc stale przyzwoity poziom naładowania...

 

LED zastąpi ksenony?

Technologia oświetleniowa LED już od paru lat zdobywa coraz większeuznanie. Już niewiele brakuje by zapewniała lepsze warunki oświetleniowe niżlampy wyładowcze popularnie nazywane ksenonami.

 

Wątek na forum: Światła w technologii LED to przeżytek

LED-y w autach segmentu middle-coast są dostępne tylko w najdroższych wersjach w PL - Redaktorze. Producenci traktują Polaków jak Bangladesz. Więc dla Polaków LEDy-y to nie przeżytek. Nowa rewolucja świetlna Polaków nie obchodzi , bo nawet LED-y w nowym aucie to sensacja. Jak Pan chcesz zamontowa...

 

Światła LED to chleb powszedni

Jeszcze kilka lat temu lampy z technologią LED traktowaliśmy jako luksusowydodatek, który pojawiał się tylko u producentów marek premium.Jak to zwykle z technologiami bywa, wraz z upływem czasu, LEDy stały siębardziej powszednie.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Innowacyjne światła LED Mazdy

Adaptacyjny system długich świateł LED w autach Mazdy będzie wykrywaćnadjeżdżające z naprzeciwka pojazdy oraz jadące przed nami inne samochody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021