Wyszukiwałeś:

LF X

A X

. Znaleziono 140 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 140 wszystkich):

Sportowy kontratak Lexusa

Przez ostatnie tygodnie inżynierowie Toyoty testowali intensywnie nowysamochód, który sprzedawany będzie przez luksusową dywizję tejmarki. Zagranicznym reporterom udało się złapać podczas testów naniemieckim torze Nurburgring dwuosobowy prototyp o nazwie LF-A.

 

Lexus LF-A na torze Nurburgring

Oddział Toyoty odpowiedzialny za samochody luksusowe testuje intensywnie model,na który czeka wiele fanów super-sportowych maszyn. Chodzi tutaj oczywiście omodel Lexus LF-A, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targówmotoryzacyjnych w Tokio.

 

Lexus LF-A ustanawia rekord

Jak podaje magazyn Auto Express oraz pewne japońskie źródło, nowyLexus LF-A zasilany sinikiem o mocy 552 koni mechanicznych pobił rekord napółnocnej pętli niemieckiego toru Nurburgring. Dotychczas najlepsza"czasówka" należała do modelu Pagani Zonda F.

 

Lexus LF-A Roadster - szybko i bez dachu

Choć wszyscy miłośnicy tej marki i w ogóle fani sportowychbolidów czekają z utęsknieniem aż w sprzedaży pojawi się Lexus LF-A,to już Japończycy pokazali światu koncepcyjną wersję bez dachu.

 

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

Lexus LF-A w 2011 roku?

Lexus LF-A od 2005 roku, kiedy został zapowiedziany jako koncept podczastargów w Detroit, jest cały czas w fazie nieustannego rozwoju. Pomimonieciekawych wyników finansowych koncernu nic nie wskazuje na to byprodukcja auta nie doszła do skutku.

 

Duży apetyt na Lexusa LF-A

Lexus LF-A zadebiutował trzy miesiące temu podczas targówmotoryzacyjnych w Tokio. Od czasu prezentacji nie maleje apetyt na tensamochód. Już ponad 500 klientów wyraziło chęć kupnasportowego modelu z Japonii.

 

Lexus LF-A w wyścigu 24-godzinnym

Dwa ultranowoczesne Lexusy LF-A wezmą udział w 38. edycji 24-godzinnegowyścigu na torze Nürburgring.

 

Wyścigowa edycja Lexusa LF-A

Lexus LF-A powstał z myślą o klientach wymagających nie tylko ekstremalnychosiągów, ale dysponujących przy okazji dość sporą gotówką.Do limitowanej produkcji dołączy specjalna wersja celebrująca udziałsamochodu w 24-godzinnym wyścigu.

 

Lexus LF-A na sprzedaż w Polsce

Na całym świecie jest tylko 500 egzemplarzy Lexusa LF-A, a w Europie tylko 40.Dwa z nich znajdują się w Polsce, a jeden został właśnie wystawiony nasprzedaż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019