Wyszukiwałeś:

LF X

CC X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF CC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Zapowiedź Lexusa na salonie w Paryżu

Do Paryża Lexus przywiezie koncepcyjny model LF-CC, który jest zapowiedzią tego co zobaczymy  w przyszłości w modelach z segmentu D. Ten model to również zapowiedź coupe średniej wielkości, którewkrótce będzie konkurować na rynku.

 

Zielone światło dla coupe Lexusa

W Paryżu Lexus zaprezentował koncepcyjny model LF-CC, który obecnie dumnie prezentuje się na targach motoryzacyjnych w Los Angeles. Okazuje się,że projekt ten dostał zielone światło i trafi do produkcji.

 

Nowego Lexusa IS poznamy już w Detroit

Podczas styczniowych targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit japońskiproducent aut z segmentu premium zaprezentuje po raz pierwszy publicznościnajnowszą, trzecią już generację swojego kompaktowego modelu IS.

 

Będzie nowe coupe Lexusa

Choć nie są to jeszcze do końca potwierdzone informacje, szykuje sięcałkowicie nowy model w gamie Lexusa. Najprawdopodobniej na listopadowejwystawie w Tokio japońska marka zaprezentuje nowe coupe o nazwie RC 350. Będątakże inne wersje silnikowe tego coupe.

 

Nowa broń Lexusa

Lexus pokazał swój najnowszy bolid, który będzie w przyszłymsezonie rywalizował w wyścigach Super GT. LF-CC to następca Lexusa SC430.

 

Lexus prezentuje nowe coupe

Tegoroczna wystawa samochodowa w Tokio będzie miejscem światowej premierysportowego coupe Lexusa o nazwie RC.

 

Lexus potwierdza następcę sportowej bestii

Niewiele jest japoński samochodów, które osiągnęły wysokistatus w świecie motoryzacji. Jednym z nich jest na pewno LFA. Coraz więcejznaków na niebie i ziemi pokazuje, że Lexus stworzy następcę tegomodelu.

 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF CC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019