Wyszukiwałeś:

LF X

LC X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF LC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Lexus LF-LC: nowy kierunek marki

Lexus do Detroit przywiózł najnowszy koncepcyjny model o nazwie LF-LC. Samochód to sportowe coupe 2+2, które jest prezentacją nowegokierunku stylistycznego i zapowiedzią tego, jak będą wyglądać przyszłemodele Lexusa.

 

Lexus LF-LC

 

Zaprezentowany na wystawie samochodowej w Detroit Lexus LF-LC przede wszystkim zdradza, w jakim kierunku podąży już niebawem linia stylistyczna przyszłych Lexusów.

 

Koncepcyjny Lexus LF-LC może trafić do produkcji

Lexus LF-LC to koncepcyjny model hybrydowego coupe 2+2, który został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Detroit. Szefostwo Lexusa podkreślało, że ten model nie trafi do produkcji. Jednak najnowsze informacje mówią, że może stać się inaczej.

 

Zapowiedź Lexusa na salonie w Paryżu

Do Paryża Lexus przywiezie koncepcyjny model LF-CC, który jest zapowiedzią tego co zobaczymy  w przyszłości w modelach z segmentu D. Ten model to również zapowiedź coupe średniej wielkości, którewkrótce będzie konkurować na rynku.

 

Koncepcyjny Lexus trafi do seryjnej produkcji

Japoński producent potwierdził, że zaprezentowany w zeszłym roku na targach motoryzacyjnych w Detroit studyjny Lexus LF-LC trafi do seryjnej produkcji.Oczywiście projektanci dostosują go do wersji drogowej.

 

Lexus potwierdza następcę sportowej bestii

Niewiele jest japoński samochodów, które osiągnęły wysokistatus w świecie motoryzacji. Jednym z nich jest na pewno LFA. Coraz więcejznaków na niebie i ziemi pokazuje, że Lexus stworzy następcę tegomodelu.

 

Koncepcyjny Lexus już w całej okazałości

W L.A. poznaliśmy studyjny model LF-C2. Auto to nic innego jak kabrioletzbudowany na bazie sportowego modelu RC F. Koncepcyjny Lexus prezentuje siębardzo okazale.

 

Nowy Lexus tylko w Gran Turismo 6

Są samochody, których prowadzenie jest przywilejem jedynie graczy komputerowych. Do ich grona dołącza Lexus LF-LC GT Vision Gran Turismo.

 

Sportowy Lexus LC potwierdzony; nowy LS i RC-C niebawem

Dwa lata temu na salonie samochodowym w Detroit, Lexus zachwycił publicznośćkoncepcyjnym modele LF-LC. Czas przekuć tamtą wizję w auto produkcyjne,które zobaczymy w ostatecznej formie za rok.

 

Następca Lexusa LFA jeszcze w tym roku?

To już niemal pewne. Lexus pracuje nad wyraźnie mocniejszą i bardziej ekstremalną odsłoną modelu LC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF LC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019