Wyszukiwałeś:

LF45

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF45

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

DAF-y LF45 dla Straży Granicznej

Od początku października w służbie Straży Granicznej RP działa 12samochodów marki DAF FA LF45.250. Są one wykorzystane we wszystkichoddziałach Straży Granicznej na terenie naszego kraju.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

DAF LF: mobilne centrum dowodzenia dla Stołecznej Policji

Stołeczna Policja wzbogaciła się o dwa mobilne posterunki na podwoziach markiDAF serii LF. Samochody zakupiło miasto a Komendantowi GłównemuPolicji Warszawskiej kluczyki wręczyła Prezydent stolicy HannaGronkiewicz-Waltz.

 

Od lipca silniki w wersji EEV we wszystkich DAFach

Wszystkie wersje 6-cylindrowego silnika GR wykorzystywanego do napęduDAFów serii LF45, LF55 i CF65 dostępne są od lipca br. także wwariancie spełniającym wymogi restrykcyjnej normy emisji spalin EEV (EnhancedEnvironmentally friendly Vehicles). Teraz silniki zgodne z normą EEV dostępnesą dla całej gamy pojazdów DAF.

 

DAFy dla Platinum Oil

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła iodebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanymdealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornikk/Poznania.    

 

Program ATe w centrum uwagi firmy DAF

Podczas wystawy Bedrijfsauto RAI 2012, która odbędzie się w Amsterdamiew dniach 17–21 kwietnia, firma DAF Trucks skupi się na promocji programuAdvanced Transport Efficiency (ATe) – kompleksowej oferty rozwiązańmających na celu zwiększenie oszczędności paliwa, zmniejszenie emisjizanieczyszczeń oraz podwyższenie wydajności pojazdu.

 

Nowy dystrybutor DAFa w Serbii

Firma DAF Trucks N.V. podpisała ze spółką Braća Crnomarković umowędotyczącą sprzedaży, serwisu i marketingu w Serbii. Braća Crnomarkovićbędzie również reprezentować organizacje PACCAR Parts i DAFInternational Truck Service (ITS), aby zapewnić usługi najwyższej jakości.

 

Pierwszy DAF LF z Tajwanu

Pierwszy egzemplarz zmontowanej lokalnie ciężarówki DAF LFprzeznaczonej do dystrybucji opuścił linię produkcyjną w zakładzie FASC(Formosa Automobile Sales Corporation) na Tajwanie. Firma DAF istnieje na rynkutajwańskim od 2006 roku i jest tam wiodącym producentem pojazdówciężarowych.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019