Wyszukiwałeś:

LF55

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF55

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

DAF LF55 dla białostockiego WORD-u

W październiku Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstokuodebrał z białostockiego oddziału firmy DBK zakupiony wcześniej zestaw DAFFA LF55.250 przeznaczony do nauki jazdy.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

Od lipca silniki w wersji EEV we wszystkich DAFach

Wszystkie wersje 6-cylindrowego silnika GR wykorzystywanego do napęduDAFów serii LF45, LF55 i CF65 dostępne są od lipca br. także wwariancie spełniającym wymogi restrykcyjnej normy emisji spalin EEV (EnhancedEnvironmentally friendly Vehicles). Teraz silniki zgodne z normą EEV dostępnesą dla całej gamy pojazdów DAF.

 

DAFy LF dla EKO Holding

Firma EKO Holding, jedna z największych sieci supermarketów w Polsce,odebrała w siedzibie dealera DAF Warsaw Trucks Center w Długołęce k.Wrocławia 3 pojazdy DAF LF55. To pierwsze samochody DAF w całej flocie firmy.

 

Pierwszy DAF LF z Tajwanu

Pierwszy egzemplarz zmontowanej lokalnie ciężarówki DAF LFprzeznaczonej do dystrybucji opuścił linię produkcyjną w zakładzie FASC(Formosa Automobile Sales Corporation) na Tajwanie. Firma DAF istnieje na rynkutajwańskim od 2006 roku i jest tam wiodącym producentem pojazdówciężarowych.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019