Wyszukiwałeś:

LFA

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LFA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Lexus LFA - w końcu jest

Mamy dobrą i złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy już niemogli się doczekać produkcyjnej wersji Lexusa LFA. W końcu jest. Jegopremiera ma miejsce na rozpoczętej właśnie wystawie w Tokio. Zła wiadomośćjest jednak taka, że będzie zaledwie 500 egzemplarzy tego dwumiejscowegosupersamochodu.

 

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Od momentu jego światowej premiery w październiku na wystawie w Tokio LexusLFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. A że powstanie tylko 500 sztuk tegosupersamochodu, to jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, musisz siępospieszyć.

 

Hardcore'owy Lexus LFA

W Genewie Lexus wystawi swoją niesamowitą kreację, czyli model LFA, w jeszczewścieklejszej wersji.

 

Lexus uwolni LFA

Lexus wypuścił do Internetu, krótki film, który ma byćzapowiedzią planów marki dotyczących modelu LFA. Czy wkrótcezobaczymy specjalną wersję supersportowego Lexusa?

 

Poprowadź Lexusa LFA na legendarnym torze

W minionym tygodniu Lexus udostępnił krótki film, w którym wielu upatrywało zapowiedź nowej wersji modelu LFA. Okazuje się jednak, że japoński producent ma co innego do zaoferowania.

 

Lexus LFA sprzedany w Krakowie

Pod koniec 2012 roku, w grudniu zakończyła się produkcja Lexusa LFA. W sumiewyprodukowano 500 sztuk tego superuata. Dwa egzemplarze trafiły do Polski.Jeden został sprzedany w Poznaniu, a drugi trafił do klienta w Krakowie.

 

Lexus pracuje nad nowym LFA

Plotki, każdy dzień dostarcza kolejnych. Dziś w mediach motoryzacyjnych natopie jest Lexus, który rzekomo pracuje nad nowym LFA... z BMW!

 

Czarne chmury nad następcą LFA

Zapewne to nie pierwsza zmiana sytuacji z następcą LFA. Dziś okazuje się,że jednak nikt w Lexusie nie pracuje nad nowym limitowanym superautem.

 

Lexus LFA bez następcy

Zła wiadomość dla fanów ekstremalnego Lexusa LFA. Japoński koncernzdradził, że nie będzie dla niego zastępstwa.

 

Lexus LFA Art Car - wielki powrót

Lexus zakończył produkcję swojego flagowego supersamochodu ponad sześć lattemu. Teraz Lexus LFA powraca w wersji Art Car, która towarzyszyć będzie dwóm modelom RC F GT3 podczas wyścigu w Spa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019