Wyszukiwałeś:

LNG

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LNG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego.Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG wPolsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

 

Stralis LNG Natural Power

Iveco, spółka z Grupy Fiat Industrial, zaprezentowała na wystawie“Bedrijfsauto 2012”, zorganizowanej w centrum wystawienniczym RAI wAmsterdamie, nowy pojazd Stralis LNG (Liquefied Natural Gas).

 

Sprinter NGT na Rajdzie ?Blue Corridor?

W zbliżającym się rajdzie Blue Corridor 2012, który rozpocznie sięjuż 8 września w Moskwie, wezmą udział 2 załogi z Polski. Szlakiem Rajduprzejadą reprezentanci Stowarzyszenia NGV Polska, Przemysłowego InstytutuMotoryzacji oraz MB Poznań w dwóch furgonach Mercedes-Benz Sprinter NGT.Każda z załóg pokona 3.930 kilometrów na terenie UniiEuropejskiej, jednocześnie biorąc udział w konferencjach CNG/LNG w Warszawie,Ostravie, Pradze, Paryżu, Brukseli, Essen i Berlinie.

 

Iveco na Blue Corridor Natural Gas

Iveco bierze udział w rajdzie Blue Corridor 2012 NGV – konwoju po Europiezorganizowanym przez Gazprom i E.ON Ruhrgas. Od 8 do 24 września uczestnicyrajdu przejadą całą Europę, aby promować gaz ziemny jako najbardziejprzyjazne środowisku i najwydajniejsze paliwo transportowe.

 

Sprintery NGT na rajdzie Blue Corridor 2012

Międzynarodowy Rajd Pojazdów CNG i LNG Blue Corridor dobiegł końca.Wystartowało ponad 20 samochodów o napędzie gazowym – naturalnym(CNG)  i płynnym (LNG) . Na metę w Berlinie przybyły dwa Sprintery NGT(Natural Gas Technology) …  i miały się czym pochwalić.

 

Ma być więcej stacji do ładowania energii, z tymi samymi wtyczkami

Unia Europejska, która promuje proekologiczne rozwiązania w sektorzemotoryzacji, będzie chciała wprowadzić na przestrzeni kilku najbliższych latpakiet rozwiązań, dzięki którym znacząco ma wzrosnąć liczba stacjiz paliwem alternatywnym. Chodzi tu o LPG, CNG, ale także energię elektryczną,wodór a nawet LNG.

 

Solbus: pierwsze w Europie autobusy na LNG w Olsztynie

Solbus dostarczył pierwsze w Europie autobusy napędzane LNG, które od 1października obsługują linie komunikacyjne w Olsztynie.

 

Iveco Stralis LNG nagrodzone

Dzięki modelowi Stralis LNG (wersja na skroplony gaz ziemny) firma Ivecootrzymała "Europäischen Transportpreis für Nachhaltigkeit",czyli Europejską Nagrodę za Zrównoważony Rozwój w Transporcie.

 

Iveco stawia na gaz ziemny

Podczas dorocznego wydarzenia poświęconego promocji gazu ziemnego Ivecozaprezentowało dwa swoje modele napędzane tym alternatywnym paliwem - noweDaily CNG oraz Stralis Natural Power Euro VI.

 

IKEA testuje paliwo LNG

Czy paliwo LNG jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne w użyciu od olejunapędowego? IKEA właśnie rozpoczęła testy, które mają pomócuzyskać odpowiedź na to pytanie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019