Wyszukiwałeś:

LP640 X

Roadster X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LP640 Roadster

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Lamborghini Murcielago LP640 Roadster

pudzian sobie takiego kupił :P ~grewlon*

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 

"Bo było mało ekskluzywne..."

W przypadku limitowanych wersji supersamochodów ich nabywcy mogą miećpewność, iż zakupione auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, zupełnie jakLamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, które trafiło na rynek wilości 50 sztuk.

 
 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Następca Murcielago w stylu "eco"

Lamborghini twierdzi, że nowy model, mający zastąpić Murcielago,którego już nie ma w ofercie firmy z Sant'Agata Bolognese, będzieemitował o 20% mniej szkodliwych gazów do atmosfery.

 

Lamborghini Aventador bez dachu w Genewie

Od debiutu Lamborghini Aventador już trochę czasu minęło i świat spoglądaw stronę Santa'a Agata w celu dostrzeżenia nowych modeli. Targi motoryzacyjnewe Frankfurcie nie przyniosły oszałamiającej premiery, a tylko kolejnąwersję Gallardo. O nowych modelach na razie wiemy jedno - pojawi sięAventador Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LP640 Roadster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019