Wyszukiwałeś:

LP640

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LP640

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nowe ogumienie dla Lamborghini

Jeden z najbardziej znanych producentów opon, firma Pirelli, zostałwyłącznym dostawcą ogumienia dla samochodów Lamborghini LP640. Wnajnowszej odsłonie tego sportowego wozu zamontowane będą opony Pirelli PZero Cosa System.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Najdroższe Lamborghini w historii

Włoski producent super-sportowych samochodów spod znaku byka zamierzazaskoczyć wszystkich podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Otóżprzygotowuje się on do prezentacji samochodu, który będzie najdroższymmodelem Lamborghini w historii.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 

Unikatowe Lamborghini

Firma Unicate zaprezentowała unikatowe Lamborghini Murcielago LP640 YencieriEdition. Zobaczmy co ukrywa się pod tą długą nazwą.

 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Następca Murcielago w stylu "eco"

Lamborghini twierdzi, że nowy model, mający zastąpić Murcielago,którego już nie ma w ofercie firmy z Sant'Agata Bolognese, będzieemitował o 20% mniej szkodliwych gazów do atmosfery.

 

Lamborghini LP700 - wielki przeciek

Do sieci wyciekły wszystkie możliwe informacje na temat następcy,legendarnego już, Murcielago - LP700.

 

Camaro Z/28 potwierdza swoje walory

Świetne wyniki uzyskane na torze Nürburgring potwierdzają ogromne ambicjetopowej odmiany Chevroleta Camaro. Czas, jaki wykręciła wersja Z/28, jestlepszy od Porsche 911 Carrera S czy Lamborghini Murcielago LP640.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019