Wyszukiwałeś:

LRX

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LRX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nie-SUV Land Rovera

Land Rover, marka znana dotąd wyłącznie z modeli z segmentu SUV lub wręcztypowo terenowych, szykuje się do wejścia do całkowicie nowego dla siebiesegmentu. Koncepcyjny Crossover Land Rover LRX zadebiutuje na wystawie wDetroit.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

SUV-y będą bardziej oszczędne

Na unijne normy serii "Euro", nakładające na producentówcoraz bardziej wyśrubowane przepisy o produkcji oszczędniejszych aut, nie mamocnych. Nic więc dziwnego, że niemal każda z posiadających w swojej oferciemarek, duże i ciężkie SUV-y "trenuje" w taki sposób, abycennego surowca spalały jak najmniej.

 

Nowy Land Rover: Mały ale efektowny

LRX to bez wątpienia najodważniejszy projekt marki Land Rover w ciąguostatnich lat. Brytyjczycy zapowiedzieli właśnie, że samochód tenzadebiutuje na rynku w 2011 roku.

 

Najmniejszy Land Rover w historii

Najmniejszy, najlżejszy i najbardziej ekologiczny. Takie słowa padły niedawnoz ust szefa marki Land Rover, który potwierdził że już za dwa lata wsalonach pojawi się model LRX.

 
 

Pierwsze gwiazdy targów IAA 2011

Choć międzynarodowe targi IAA we Frankfurcie nad Menem odbędą się dopiero wprzyszłym roku, my postanowiliśmy już pogrzebać w portfolioproducentów, by sprawdzić, co takiego szykują swoim klientom w Europiena kolejne lata.

 

Oto najmniejszy Range Rover

Wiemy już dokładnie, jak będzie się nazywać oraz jak będzie wyglądaćnajnowszy i zarazem najmniejszy model w gamie Land Rovera. Range Rover Evoque poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany podczas tegorocznejwystawy w Paryżu.

 

Land Rover w Paryżu

Trzema nowościami będzie starać się oczarować Land Rover fanówmotoryzacji, którzy zapewne licznie pojawią się w paryskich halachwystawowych. Największym zainteresowaniem powinien cieszyć się jednaknajmniejszy w stawce Evoque.

 

Wątek na forum: Land Rover LRX

Ten suv jest zajefajny.Podoba mi się jego szyberdach i wnętrze.Mogliby popracować jeszcze nad bryłą tego auta ale tak wszystko fajowe. ~matiesco

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019