Wyszukiwałeś:

LS X

430 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LS 430

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Lexus 430 SC: Nowy na 2006

Lexus zaprezentował na przyszły rok nowy-stary model luksusowego Cabrio 430SC. Sylwetka nowej wersji, poza drobnymi detalami niewiele różni się odpoprzednika, pojawiło się natomiast więcej zmian w kwestiach technicznych.

 

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączneprzedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge ViperCompetition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

Lexus LS 600h

Podczas konferencji prasowej przeprowadzonej 12 kwietnia na terenie targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku został zaprezentowany Lexus LS 600h. Będzie onwyposażony w ośmiocylindrowy napęd hybrydowy.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 

"S"ztuka powielania

Kiedy litera "S" pojawia się obok nazwy samochodu, dla większościmiłośników motoryzacji pierwsze skojarzenie kierowane jest do ponadzwyczajnej limuzyny Mercedesa. Od ponad 50 lat luksusowy model niemieckiej markiwyznacza trendy i innowacje, które kopiowane są przez wielu innychproducentów aut. Niemiecki magazyn Auto Bild przedstawił kilka z takichprzykładów.

 

TVR zdradza szczegóły

TVR na przestrzeni ostatnich miesięcy dawało znaki o reinkarnacji marki iwprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli. Kolejne szczegóły właścicielmarki zdradził magazynowi Autocar.

 

Branża wynajmu systematycznie w górę

Liderzy wynajmu długoterminowego z Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów, podsumowali wyniki po sześciu miesiącach 2011 roku. Razem zniezrzeszonym Masterlease obejmują już prawie 81% branży flotowej.

 

Top 7 udanych powrotów

Motoryzacja rozwija się bardzo dynamicznie i dziś żywot modeli to czasemtylko 5 lat. Bywało tak, że ten okres był o wiele dłuższy, kiedy powstałykultowe dziś klasyki. Sukces nie jest łatwo powtórzyć, ale dziśpokazujemy 7 powrotów kultowych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LS 430".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019