Wyszukiwałeś:

LS X

500 X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LS 500

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: "Niszowo-półmasowy Fiat 500"

samochód daję radę jechałem już 100 konną "500" odlatuje ~loki

 
 

Wątek na forum: Duży apetyt na Lexusa LF-A

500 sztuk to CHOOOOLLERRNIIEEE dużo !!! Biorąc pod uwagę że kosztuje pół miliona euro !!! Lexusowi brakowało takiego auta, bo jak na markę Premium, to samochody ma przeciętne (nie licząc LS i LF-A). Jak znam życie najwięcej pójdzie do Azji i Afryki :) ~Zoooo

 

Lexus LS 460: Luksusowy "automat"

Luksusowa marka-córka japońskiej Toyoty - Lexus na targach samochodowych wDetroit prezentuje swoją nową flagową limuzynę LS 460. Nowy model możnaśmiało nazwać "ósemką" ponieważ poza 8-cylindrowym silnikiem, wyposażonyjest także w ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów.

 

Fiat 500 powrócił

Dwa dni trwały uroczystości w Turynie związane z premierą nowego Fiata 500.Tym samym, dokładnie po pięćdziesięciu latach włoski koncern zaprezentowałnowe wcielenie auta, które już teraz określa się mianem kultowego.

 

Fiat chce inwestować w Tychach

Włoski koncern, który produkuje w zakładzie w Tychach Fiata 500, planujepotężne wydatki na rozwój fabryki, która od 2009 roku będzie produkowaćpół miliona aut rocznie.

 

Top 7 udanych powrotów

Motoryzacja rozwija się bardzo dynamicznie i dziś żywot modeli to czasemtylko 5 lat. Bywało tak, że ten okres był o wiele dłuższy, kiedy powstałykultowe dziś klasyki. Sukces nie jest łatwo powtórzyć, ale dziśpokazujemy 7 powrotów kultowych modeli.

 

Nowy Lexus LS - rewolucyjne wnętrze

Kabina nowej wersji japońskiego flagowca będzie wyglądać inaczej niż te,które znaliśmy do tej pory. Ma ekscytować, przytłaczać wszechobecną elektroniką i rozpieszczać komfortem. Co się zmieni?

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LS 500".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019