Wyszukiwałeś:

LS X

600h X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LS 600h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Lexus LS 600h

Podczas konferencji prasowej przeprowadzonej 12 kwietnia na terenie targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku został zaprezentowany Lexus LS 600h. Będzie onwyposażony w ośmiocylindrowy napęd hybrydowy.

 

Luksusowa hybryda za pół miliona

Na polskim rynku w sprzedaży pojawił się Lexus LS 600h, pierwszy na świeciehybrydowy samochód mający pod maską ośmiocylindrową jednostkę benzynową.Jest to już trzeci hybrydowy model, po RX 400h oraz GS 450h, tej luksusowejmarki należącej do Toyoty.

 

Lexus LS 600h - najlepszy samochód luksusowy Fleet Awards Polska 2008

W tej klasie, jak w żadnej innej, liczył się prestiż marki i osiągi,kosztem ceny. Pokazuje to zwycięski samochód, który kosztował523 tys. zł. To o 130 tys. więcej niż drugi najdroższy w stawce BMW 7. Za copłaci się w Lexusie?

 

Nowy Lexus LS z broszury

W sieci pojawiły się skany broszur prezentujących najnowszą odsłonętopowej limuzyny Lexusa, czyli modelu LS. Wygląda na to, że japoński koncernprzygotowuje niespodziankę dla swoich klientów.

 

Królewski ślub w Lexusie LS

Unikalna, specjalna wersja Lexusa LS 600h L będzie oficjanym samochodem podczasślubu Jego Wysokości Księcia Monaco Alberta II.

 

Lexus LS 600h dla Księcia Monaco Alberta II

 

Unikalna, specjalna wersja Lexusa LS 600h oficjanym samochodem podczas ślubu Jego Wysokości Księcia Monaco Alberta II - mojeauto.tv

 

Lexus dla królewskiej pary

Książę Monako Albert II poślubi Charlene Wittstock już za kilka dni. Nasnajbardziej interesuje to czym młoda para będzie jeździć tego dnia.Wybór padł na Lexusa LS 600h Landaulet.

 

Lexus zapowiada nowego LSa

Dokładnie 30 lipca świat pozna najnowszą generację Lexusa LS. Dziśjapoński producent przedstawia foto zapowiedź LSa.

 

Lexus LS: Nowa generacja japońskiej limuzyny

Od momentu debiutu 23 lata temu sprzedano 73 tys. egzemplarzy, czterech generacji Lexusa LS. Teraz czas na kolejną odsłonę flagowego auta od japońskiego producent aut luksusowych.

 

Nowy Lexus LS z silnikiem turbo

Już niedługo powinniśmy poznać nowego Lexusa LS. Niewykluczone, że topowajapońska limuzyna będzie teraz wyposażona w turbodoładowany silnik.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LS 600h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019