Wyszukiwałeś:

LS3

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LS3

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Zagato z Południowej Afryki

Zagato powraca na ulice. Tym razem firma zajmująca się projektowaniemnietuzinkowych samochodów będzie współpracować z pochodzącym zPołudniowej Afryki producentem Perana Performance Group. Owocem ich prac jestmodel Z-One, który zostanie oficjalnie zaprezentowany w Genewie.

 

Grand Sport w Corvette

Marka Grand Sport powraca do Corvette. Odświeżona wersja samochoduprzygotowana na rok 2010 będzie bazować na jednostce LS3, natomiast nadwoziesamochodu zostanie wzbogacone o dodatki stylistyczne.

 

Fenix od Nobla

Były szef marki Noble stworzył właśnie nową markę. SupersamochódFenix jest następcą modelu M12.

 

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Amerykanie, którzy słyną z tego, że lubią mieć wszystko największebądź najszybsze powinni mieć kolejny powód do dumy. Pojawiły siępierwsze spekulacje o nowym supersamochodzie zza oceanu.

 

Eko hot-rod

Jak pogodzić ekologię z potężnymi, spalinowymi jednostkami, którepochłaniają setki litrów paliwa? GM znalazł na to sposób.

 

Czy TVR się odrodzi?

Brytyjska marka zniknęła z rynku motoryzacyjnego w 2006 roku. Przez pewienczas pojawiały się plotki na temat odrodzenia marki, ale okazywały się onenieprawdziwe. Teraz jednak znaki na niebie i ziemi wskazują, że dojdzie dozmartwychwstania.

 

Chevrolet SS oficjalnie

W miniony weekend, podczas tegorocznego wyścigu Daytona 500, amerykański producent zaprezentował swój najnowszy model, wraz z którympowraca legendarne oznaczenie Super Sport.

 

Chevrolety na czele motoryzacyjnej pielgrzymki

Hot Rod Power Tour to tygodniowa motoryzacyjna pielgrzymka, organizowana zokazji rozpoczęcia sezonu letnich wycieczek samochodowych. W tym roku karawanępoprowadzi gama produkcyjnych i koncepcyjnych modeli Chevroleta o wysokichosiągach z Camaro Hot Wheels Concept z 1967 roku na czele.

 

Trzyosiowy Land Rover w Genewie

Po dość sporym sukcesie trzyosiowego Mercedesa G63 AMG 6x6  przyszedłczas na kolejnych producentów, którzy zdecydują sie na takierozwiązanie. W kolejce ustawić się teraz Land Rover przerobiony przez firmęKahn Design.

 

Mazda MX-5 po tuningu BBR

Brytyjska ekipa BBR zajmująca się tuningowaniem wzięła na warsztat modelMX-5. Specjaliści podnieśli maksymalna moc i poprawili właściwości jezdne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019