Wyszukiwałeś:

Lagonda

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lagonda

Spróbuj też wyszukać: daewoo BANDAZ DO WEZY GUMOWYCH

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Lagonda powraca

Marka Aston Martin pod rządami Forda straciła nieco rozpędu i prawieskończyła jako bankrut. Jednak pod skrzydłami nowego konsorcjum zaczęłaznów powoli się rozkręcać. Niebawem pojawią się dwa nowe modele, ajuż w kuluarach mówi się o przywróceniu do życia marki Lagonda.

 

Lagonda pojawi się w Genewie

Wszystkie znaki wskazują na to, że podczas tegorocznych targów wGenewie zostanie zaprezentowana jedna z najbardziej oczekiwanych zapowiedzi. Dożycia powraca Lagonda spod znaku Astona Martina.

 

Aston Martin: Lagonda będzie produkowana

Szef marki Aston Martin Ulrich Bez zapowiedział podczas konferencji wAmsterdamie, że koncept o nazwie Lagonda, który został zaprezentowany wGenewie będzie kontynuowany i wejdzie do produkcji.

 

Prezes Aston Martina potwierdza Lagondę

Dr Ulrich Bez, prezes Aston Martina potwierdził, że jego marka pracuje nad dostarczeniem na rynek SUVa. Auto dodatkowo ma wskrzesić legendarną nazwęLagonda.

 

Lagonda w fazie testów?

Aston Martin nie wyrzuca do kosza planów odrodzenia prestiżowej markiLagonda. Według doniesień Auto Express brytyjski producent rozpocząłwłaśnie testy prototypu, który docelowo ma być następcą sedanaLagonda produkowanego w latach 1976-1990.

 

Następca Rapide pojawi się pod koniec roku

Aston Martin zamierza przywrócić światu nazwę Lagonda. Pod koniec2014 roku  i bardzo możliwe, że na targach w Paryżu brytyjska markapokaże nadstępce limuzyny Rapide.

 

Oto pierwsze zdjęcia brytyjskiej limuzyny

O powrocie Lagondy media plotkowały już od dawna. Teraz plotki toprzeszłość, gdyś Aston Martin oficjalnie potwierdził nadejście nowegomodelu.

 

Lagonda Taraf nareszcie w Europie

Ekskluzywna Lagonda Taraf objawiła się światu w 2014 roku, ale dostępna była jedynie w krajach Bliskiego Wschodu. Teraz jednak limitowana limuzynabędzie dostępna także w Europie, Azji i Afryce.

 
 

Skandalicznie droga Lagonda Taraf

Najpierw miała być zarezerwowana wyłącznie dla arabskich szejków, ale Aston Martin postanowił dać ją także Europejczykom. Szkoda, że wycena unikalnej limuzyny nawet dla bardzo bogatych może być zaporowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019