Wyszukiwałeś:

Laguna X

Coupe X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna Coupe

Spróbuj też wyszukać: laguna 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Nowa Laguna na sportowo

Już w tym tygodniu na rozpoczynających się targach motoryzacyjnych weFrankfurcie nad Menem Renault zaprezentuje zapowiedź swojej nowej Laguny wwersji coupe.

 

Modna Laguna Coupe

Podczas ostatnich targów motoryzacyjnych we Frankfurcie marka Renaultzadebiutowała z futurystycznym konceptem przedstawiającym model Laguna onadwoziu coupe. Wygląda na to, że auto jest przygotowywane do produkcjiseryjnej.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Partnerstwo technologiczne Microsoft-Renault

Koncern Renault połączył siły z Microsoftem w pracach nad mikrostronąinternetową modelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna Coupe w Polsce

Zaprezentowana po raz pierwszy na Grand Prix Monaco, jedna z "gwiazd"Festiwalu Filmowego w Cannes – Renault Laguna Coupe – została wubiegły weekend zaprezentowana także w Polsce. Renault postanowiłozwrócić uwagę potencjalnych klientów nowego Coupe i zamknęłoswój model w sejfie.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Renault Laguna Coupe: VIDEO-TEST

Aż 14 lat francuski koncern kazał czekać swoim fanom na kolejnysamochód o sportowym nadwoziu coupe. Czy warto było wykazać sięcierpliwością?

 

Nowa wersja Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji silnikowej 2.0 Turbo 170 KM iautomatyczną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się od 99 500 zł.

 

Rafał Królikowski jeździ Monaco GP

Rafał Królikowski został ambasadorem samochodu Renault Laguna CoupeMonaco GP i jest jedną z zaledwie czterystu osób na świecie,które jeżdżą modelem z tej limitowanej serii.

 

Nowe białe Renault w Genewie

Specjalna edycja Laguna Coupe Monaco GP widocznie odniosła w zeszłym rokusukces, ponieważ Renault postanowiło stworzyć taką samą edycję kilkuinnych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019