Wyszukiwałeś:

Laguna X

GT X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Laguna GT już wkrótce

To w takim razie opony będą o jakieś 2,5 cm za duże dla felg :). Ale to francuskie GT... ~Artur

 

Najmocniejszy diesel w Lagunie

Renault wprowadza na rynek najmocniejszego 2-litrowego diesla. Silnik o mocy 175koni mechanicznych napędzać będzie Renault Laguna GT dCi 175.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimrynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Renault Laguna: Typ niepozorny

Wielu fanów motoryzacji traktuje modele pochodzące z kraju nad Sekwanąz dość dużą dozą sceptycyzmu. To prawda, że niektóre przypadkisobie na to zasłużyły. Niektóre jednak nie. Podobnie ma się sprawa codo Renault Laguny. Druga generacja przed face-liftingiem poprzez swojąawaryjność znalazła wielu wrogów. Poprawiona wersja pracuje bardzomocno na lepsze noty. Do naszej redakcji trafiła niepozorna wersja tego auta,której potencjał został oznaczony znaczkiem GT i spojlerem na tylnejklapie.

 

Renault Laguna GT już wkrótce

Do wyboru dwa mocne silniki, układ jezdny Active Drive z czterema kołamiskrętnymi, bardziej rasowa linia - to główne cechy wchodzącego jużwiosną do sprzedaży Renault Laguny GT.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Skręt na cztery koła

Systemy 4WS, bądź jak kto woli, 4 Wheels Steering (co po polsku oznacza„cztery koła skrętne”), pojawiły się w motoryzacji już trzydekady temu. Na początku wykorzystywano je do zmniejszania średnicy zawracaniana parkingu. W dzisiejszych czasach ewolucja tego systemu ma zapewnić nie tylkobezpieczeństwo jazdy, ale przede wszystkim frajdę z jazdy, ponoć większąniż w samochodach z napędem na cztery koła.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Renault Laguna Coupe: VIDEO-TEST

Aż 14 lat francuski koncern kazał czekać swoim fanom na kolejnysamochód o sportowym nadwoziu coupe. Czy warto było wykazać sięcierpliwością?

 

Nowa wersja Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji silnikowej 2.0 Turbo 170 KM iautomatyczną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się od 99 500 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019