Wyszukiwałeś:

Laguna X

Grandtour X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna Grandtour

Spróbuj też wyszukać: laguna combi laguna grandtour bagażnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Laguna

Grandtour to w nomenklaturze Renault samochody o nadwoziu typu kombi. Najnowsza Laguna Grandtour jest już trzecią generacją tego auta. W sprzedaży na europejskim rynku dostępna wraz z początkiem 2008 roku. Podobnie jak w przypadku standardowej wersji, Laguna Grandtour ma charakteryzować się znacz...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Najpiękniejszym samochodem jest...

Renault Laguna Grandtour (kombi). Tak przynajmniej wynika z corocznego konkursu,którego rezultaty ogłoszone zostały podczas 23. już edycjiMiędzynarodowego Festiwalu Samochodowego (Festival Automobile International) wParyżu.

 

Renault Laguna vs reszta świata

Reflektor w reflektor do sportowej rywalizacji stanęły naprzeciw siebieRenault Laguny kontra czołowi przedstawiciele segmentu D.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Długa podróż Renault Laguną Grandtour przez Islandię

 

Laguna Grandtour na opustoszałych terenach Islandii.

 

Renault Laguna Grandtour II

 

Jesienna jazda Renault Laguną Grandtour II

 

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Długodystansowy Test Flotowy to inicjatywa magazynu Fleet i PolskiegoStowarzyszenia Motorowego. Celem tego przedsięwzięcia jest testowaniesamochodów w warunkach, w jakich pracują we flotach.

 

Nowa Laguna będzie ładniejsza

Gdyby spytać francuski koncern o to czy obecna generacja Laguny przyciągałado siebie swoją urodą, to zapewne przedstawiciele Renault zaczęlibyprzewracać oczami i wymigiwać się od odpowiedzi. To przeszłość, gdyżnastępna Laguna ma być ładniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna Grandtour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019