Wyszukiwałeś:

Laguna X

III X

Grandtour X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna III Grandtour

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Najpiękniejszym samochodem jest...

Renault Laguna Grandtour (kombi). Tak przynajmniej wynika z corocznego konkursu,którego rezultaty ogłoszone zostały podczas 23. już edycjiMiędzynarodowego Festiwalu Samochodowego (Festival Automobile International) wParyżu.

 

Renault Laguna vs reszta świata

Reflektor w reflektor do sportowej rywalizacji stanęły naprzeciw siebieRenault Laguny kontra czołowi przedstawiciele segmentu D.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 
 

Nowa Laguna będzie ładniejsza

Gdyby spytać francuski koncern o to czy obecna generacja Laguny przyciągałado siebie swoją urodą, to zapewne przedstawiciele Renault zaczęlibyprzewracać oczami i wymigiwać się od odpowiedzi. To przeszłość, gdyżnastępna Laguna ma być ładniejsza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna III Grandtour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019