Wyszukiwałeś:

Laguna X

III X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna III

Spróbuj też wyszukać: laguna 3 laguna iii wymiary Laguna III priwilage FAP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Nowy Renault Laguna, który w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już najesieni, objęty będzie 3-letnią gwarancją, do przebiegu 150 tys. km.

 

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Renault Laguna Odkryciem Roku 2008

Odkrycie Roku w programie Laur Konsumenta i Klienta 2008. Ten największyprogram konsumencki w kraju pozwala wyłonić co roku najpopularniejsze produktyi marki w prawie 300 kategoriach.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Salzburgskie uliczki i Renault Laguna III

 

Dynamiczne ujęcia Renault Laguna III w Salzburgu i okolicach.

 

Awarie w modelach Renault

Renault Polska powiadomiło o wadach produkcyjnch w modelach Grand Modus iLaguna III. Łącznie akcja naprawcza dotyczy 3895 samochodów.

 

Odnowiona Laguna

Zmodyfikowany Renault Laguna będzie jedną z gwiazd zbliżającej się wystawysamochodowej w Paryżu. Na stoisku francuskiej marki będzie można zobaczyćodświeżoną wersję w dwóch wariantach nadwoziowych - hatchback ikombi.

 

Wątek na forum: uchwyty zarowek swiatel dziennych - laguna III

Witam, potrzebuje 2szt uchwytow na zarowki do swiatel dziennych, laguna III. ~radek

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018