Wyszukiwałeś:

Laguna

. Znaleziono 686 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna

Spróbuj też wyszukać: laguna II laguna III laguna I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 686 wszystkich):

Nowa Laguna "oficjalnie"

Pierwsze w pełni okazałe zdjęcia trzeciej generacji modelu Renault Lagunamiały być zaprezentowane dopiero za kilka dni. Jak to jednak zwykle bywa,pierwsze obrazki obiegły świat wcześniej niż planowano.

 

Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Nowy Renault Laguna, który w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już najesieni, objęty będzie 3-letnią gwarancją, do przebiegu 150 tys. km.

 

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Renault Laguna Coupe w Polsce

Zaprezentowana po raz pierwszy na Grand Prix Monaco, jedna z "gwiazd"Festiwalu Filmowego w Cannes – Renault Laguna Coupe – została wubiegły weekend zaprezentowana także w Polsce. Renault postanowiłozwrócić uwagę potencjalnych klientów nowego Coupe i zamknęłoswój model w sejfie.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Nowa wersja Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji silnikowej 2.0 Turbo 170 KM iautomatyczną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się od 99 500 zł.

 

Odnowiona Laguna

Zmodyfikowany Renault Laguna będzie jedną z gwiazd zbliżającej się wystawysamochodowej w Paryżu. Na stoisku francuskiej marki będzie można zobaczyćodświeżoną wersję w dwóch wariantach nadwoziowych - hatchback ikombi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018