Wyszukiwałeś:

Lambo X

SUV X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lambo SUV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Najszybszy SUV na świecie

jakis troche dziwny ten samochod... ~Lambo

 

Lamborghini planuje SUVa

Ten temat co jakiś czas powraca jak bumerang. Zagraniczne źródłaponownie donoszą o tym, że włoski producent supersamochodów z SantAgata Bolognese zamierza wejść w lukratywny segment samochodówsportowo-rekreacyjnych.

 

Szef Lamborghini: "SUV nie jest samochodem luksusowym"

Podczas wywiadu dla magazynu AutoCar Winkelmann powiedział, że włoska stajniazdecydowała się na jeden z dwóch modeli. Rozważany był SUV orazczterodrzwiowe coupe. Jednak dla szefa Lamborghini SUVy nie są prawdziwymi,luksusowymi samochodami.

 

McLaren nie zbuduje takiego auta...

O czym mowa? O bardzo popularnym w ostatnich latach segmencie. McLaren nie chceiść drogą, w którą celuje konkurencja. Producent z Woking niezbuduje SUVa... przynajmniej w najbliższych latach.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

SUV przyszłości z Francji

W Paryżu zobaczymy studyjny koncept, który daje nam pewien obraz jakbędzie wyglądał przyszły SUV marki Peugeot. Pod skorupę koncepcyjnegomodelu Francuzi wsadzili napęd hybrydowy.

 

Volkswagen szykuje nowego crossovera. Koncept poznamy za miesiąc

W Wolfsburgu mają chytry plan jak zwiększyć sprzedaż swoichsamochodów na rynku amerykańskim. Niemcy już za miesiąc zaprezentująna targach w Detroit nowy model, crossovera w wersji studyjnej.

 

Lamborghini: Urus będzie produkowany we Włoszech

Teraz mamy już oficjalny komunikat - Urus trafi do seryjnej produkcji. Samochód jest szykowany na rok 2018. Tak jak można było przewidziećSUV Lamborghini będzie produkowany we Włoszech.

 

SUV Lamborghini będzie bardzo podobny do Urusa

W 2012 roku Włosi z Sant'Agat pokazali światu koncepcyjny model Urus. Projektzapowiadał drugiego w historii marki SUV, który na rynku mazadebiutować w 2018 roku. Samochód będzie produkowany we Włoszech.Finalna wersja produkcyjna stylistycznie ma być bardzo podobna do studyjnegoUrusa.

 

Lamborghini Asterion odłożone na półkę

Dla marki Lamborghini obecnie najważniejszym projektem jest SUV Urus. To zkolei sprawia, że firma odłożyła na półkę koncepcyjny modelAsterion. Na jak długo, nie wiadomo i pytanie czy ten model nie podzieli losu studyjnego Estoque.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lambo SUV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019