Wyszukiwałeś:

Lamborghini X

SUV X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lamborghini SUV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

SUV od Lamborghini: Kolejne plotki

Według najnowszych doniesień z Półwyspu Apenińskiego, Lamborghinipracuje nad swoim przedstawicielem w segmencie SUV.

 

Szef Lamborghini: "SUV nie jest samochodem luksusowym"

Podczas wywiadu dla magazynu AutoCar Winkelmann powiedział, że włoska stajniazdecydowała się na jeden z dwóch modeli. Rozważany był SUV orazczterodrzwiowe coupe. Jednak dla szefa Lamborghini SUVy nie są prawdziwymi,luksusowymi samochodami.

 

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

Lamborghini zastrzega kolejną nazwę

Kilkanaście dni temu świat obiegła informacja, że Lamborghini zastrzegło tajemniczą nazwę Deimos. Następnie w Pekinie Włosi zaprezentowali koncepcyjnego SUV. Teraz pojawiają się kolejne ciekawe informacje napływające z Santa'Agata.

 

Lamborghini wciąż się wacha

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo Lamborghini dumnie będzie prezentować koncepcyjny model Urus. Koncepcyjny, gdyż decyzja dotycząca produkcji tego modelu jak na razie nie zapadła.

 

SUV od Lamborghini szykowany na 2017 rok

Stephan Winkelmann, szef Lamborghini podczas targów motoryzacyjnych wDetroit zdradził plan na wprowadzenie na rynek SUVa z logo byka.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

Lamborghini jednak ze Słowacji?

Kilka miesięcy temu ta wiadomość mocno zelektryzowała rynek motoryzacyjny.Legendarny producent supersamochodów miał bowiem po raz pierwszyprzenieść produkcję swojego modelu poza macierzysty kraj. Okazuje się, żewizja Lamborghini produkowanego na Słowacji nie jest wcale taka odległa.

 

Lamborghini: Urus będzie produkowany we Włoszech

Teraz mamy już oficjalny komunikat - Urus trafi do seryjnej produkcji. Samochód jest szykowany na rok 2018. Tak jak można było przewidziećSUV Lamborghini będzie produkowany we Włoszech.

 

SUV Lamborghini będzie bardzo podobny do Urusa

W 2012 roku Włosi z Sant'Agat pokazali światu koncepcyjny model Urus. Projektzapowiadał drugiego w historii marki SUV, który na rynku mazadebiutować w 2018 roku. Samochód będzie produkowany we Włoszech.Finalna wersja produkcyjna stylistycznie ma być bardzo podobna do studyjnegoUrusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lamborghini SUV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019