Wyszukiwałeś:

Lamborghini X

Warszaw X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lamborghini Warszaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija sięprężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnegoegzotycznego producenta - Lamborghini.

 

Forza Italia pod Warszawą

Rozalin pod Warszawą w minioną sobotę był miejscem czwartej już edyzjiFestiwalu Miłośników Włoskiej Motoryzacji. Na tej imprezie pojawiłosię ponad dwieście aut oraz tysiąc miłośników aut pochodzących zItalii.

 

Lamborghini szykuje niespodziankę!

Włosi z Sant'Agata zaskoczyli nas pokazując zdjęcie zapowiadająceniespodziankę, która zaprezentowana zostanie na targach w Paryżu. Autowygląda jak konkurent Ferrari FF.

 

Lamborghini wchodzi w nowy segment

Do dnia dzisiejszego, kiedy wystartowały targi motoryzacyjne w ParyżuLamborghini nie wchodziło w segment hybryd. Dziś to historia. Dziś możeciepodziwiać koncepcyjny model Asterion LPI 910-4.

 
 

Lamborghini Asterion LPI 910-4 concept

 

W Paryżu Lamborghini pokazało model Asterion LPI 910-4 - pierwszą hybrydę z Sant'Agata. Moc auta to 610 KM z silnika benzynowego V10 oraz 300 KM pochodzące z trzech silników elektrycznych. 

 
 

Lamborghini ograniczy produkcję Aventadora SV

Włosi z Sant'Agata przedstawili plan sprzedażowy dla najnowszego modelu,Aventadora LP 750-4 SuperVeloce. Mocniejsza wersja Aventadora zostaniewyprodukowana w ilości tylko kulki set sztuk.

 

SUV Lamborghini będzie bardzo podobny do Urusa

W 2012 roku Włosi z Sant'Agat pokazali światu koncepcyjny model Urus. Projektzapowiadał drugiego w historii marki SUV, który na rynku mazadebiutować w 2018 roku. Samochód będzie produkowany we Włoszech.Finalna wersja produkcyjna stylistycznie ma być bardzo podobna do studyjnegoUrusa.

 

Lamborghini Asterion odłożone na półkę

Dla marki Lamborghini obecnie najważniejszym projektem jest SUV Urus. To zkolei sprawia, że firma odłożyła na półkę koncepcyjny modelAsterion. Na jak długo, nie wiadomo i pytanie czy ten model nie podzieli losu studyjnego Estoque.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lamborghini Warszaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019