Wyszukiwałeś:

Lancer X

Sedan X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancer Sedan

Spróbuj też wyszukać: lancer sedan wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Nowy Lancer w sprzedaży

W polskiej sieci dilerów Mitsubishi Motors pojawił się odmłodzony MitsubishiLancer w wersji sedan i kombi. Modyfikacje wprowadzono przede wszystkim wwyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym oraz wyposażeniu.

 

Pięciodrzwiowy Lancer Sportback

Japoński producent samochodów marki Mitsubishi zamierza produkować dodatkowąwersję nadwoziową nadchodzącej generacji modelu Lancer. Będzie topięciodrzwiowy hatchback zbudowany na bazie studium koncepcyjnego LancerSportback.

 

Lancer - jeden z bohaterów

Mnogość światowych premier na targach IAA we Frankfurcie sprawia, że wybórtych najważniejszych jest niezwykle trudny. Mimo to z całą pewnością, domiana największych gwiazd tegorocznej wystawy można zaliczyć MitsubsihiLancera Sports Sedan.

 

Nowy Lancer od 59.990 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowego Mitsubishi Lancera w wersji sedan. Zapodstawową wersję silnikową oraz wyposażeniową trzeba zapłacić 59.990zł.

 

Lancer Sedan z nagrodą Superprodukt 2008

Mitsubishi Lancer Sedan, który zadebiutował na polskim rynku pod koniecubiegłego roku, został laureatem konkursu Superpprodukt 2008 organizowanymprzez miesięcznik Mam Dziecko.

 

Mitsubishi Lancer... na gaz

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny modelLancer przystosowany do montażu instalacji gazowej.

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Problemy z ładowaniem w Lancerach

Tym razem do serwisów zaproszeni zostaną właściciele MitsubishiLancerów, zarówno w wersji sedan, jak i Sportback. A wszystkoprzez możliwą usterkę alternatora.

 

Niegroźna usterka w Lancerach i ASX

Niewłaściwe mocowanie zaczepu holowniczego jest powodem, dla któregoponad 120 Mitsubishi Lancerów i ASX na naszym rynku będzie musiało sięstawić do serwisów japońskiego koncernu. Usterka ta, jak zapewniapolski importer Mitsubishi, nie stwarza zagrożenia podczas jazdy.

 

Problemy z hamulcami w Lancerach

Właściciele Mitsubishów Lancer będą zmuszeni udać się doautoryzowanych serwisów japońskiej marki. Powodem możliwe problemy wukładzie hamulcowym w wersjach wyposażonych w 1,8-litrowy silnik benzynowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lancer Sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018