Wyszukiwałeś:

Lancer X

Sportback X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancer Sportback

Spróbuj też wyszukać: lancer sportback test

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Wątek na forum: Suzuki SX4 sedan czy Mitsubishi Lancer Sportback ?

Witam :) Prosze o pomoc - Co wybrać? Mitsubishi Lancer Sportback 1.8 czy suzuki SX4 sedan 1.6 (2008, auto służyło do jazd próbnych). Mam możliwość zakupu jednego z nich. Interesuje mnie porównanie przedewszystkim bezawaryjności i ekonomiki ( czy Mitsu to naprawdę smok który pije bez umiaru? ;) )...

 

Pięciodrzwiowy Lancer Sportback

Japoński producent samochodów marki Mitsubishi zamierza produkować dodatkowąwersję nadwoziową nadchodzącej generacji modelu Lancer. Będzie topięciodrzwiowy hatchback zbudowany na bazie studium koncepcyjnego LancerSportback.

 

Lancer Sportback i Ralliart w Paryżu

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Mitsubishi dwomamodelami - Lancer Sportback i Lancer Ralliart - będzie hucznie obchodzić 35.rocznicę wprowadzenia na rynek modelu Lancer.

 

Lancer Sportback tak jak sedan

Znane są już ceny i wyposażenie 5-drzwiowego Mitsubishi Lancera Sportback,który fizycznie w polskich salonach pojawi się w drugiej połowiewrześnia. Ceny zaczynać się będą, identycznie jak w przypadku wersji sedan,od 55.190 zł.

 

Mitsubishi Lancer Sportback już w Polsce

Pod koniec września w krajowych salonach zadebiutuje najnowszy Lancer Sportback- pięciodrzwiowy hatchback firmy Mitsubishi.

 

Nadjeżdża Mitsubishi Lancer Sportback + [VIDEO]

Za nami już prasowa premiera największego konkurenta nowego Subaru Imprezy.Mitsubishi Lancer Sportback pod względem stylistyki dorównuje modelowispod znaku Plejad. Sportowy hatchback będzie dostępny w polskich salonach jużod końca września. Cennik otwiera kwota 60.190 złotych za bazową wersję.

 

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi LancerSportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dlawłaścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od46.057 zł.

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Lancer Sportback w specjalnej serii

W ofercie japońskiej firmy Mitsubishi pojawił się właśnie model LancerSportback z silnikiem 2.0 DID w specjalnej, limitowanej serii "SpecialEdition".

 

Możliwe usterki w dwóch modelach Mitsubishi

Do serwisów Mitsubishi wezwanych zostanie ponad 2 tys. właścicielidwóch modeli - ASX oraz Lancer, w tym też Lancer Sportback. Możliweusterki są następstwem osadzających się nagarów oraz nadmiaru sadzy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lancer Sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019