Wyszukiwałeś:

Lancer X

evolution X

x X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancer evolution x

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nowe nazwy modeli Mitsubishi

Mitsubishi Motors Corporation ogłosiła nazwy dwóch nowych modeli. NowyLancer, wprowadzony już na północnoamerykański rynek, będzie nosił wJaponii nazwę "Galant Fortis". Inspirowany rajdową tradycją sedan 4WD owysokich osiągach otrzyma oznaczenie "Lancer Evolution X".

 

Lancer Evo X już jest!

Niestety nie na naszym rynku, ani nawet nie w Europie. Legendarny już niemalsamochód japońskiej marki właśnie debiutuje na rodzimym rynku.Europejczycy będą musieli uzbroić się w cierpliwość, przynajmniej dopołowy przyszłego roku.

 

Evo X już startuje w rajdzie

Nowy Mitsubishi Lancer Evo X zostanie wykorzystany w roli samochoduotwierającego japońską rundę rajdowych samochodowych mistrzostw świata WRC.Rajd Japonii będzie również 6 rundą rywalizacji Production Car(PCWRC). Na wyspie Hokkaido dwa egzemplarze Evo X wystartują w specyfikacjigrupy N.

 

EVO X vs. Impreza STi - pierwsze starcie

Niewiele czasu było potrzeba japońskim dziennikarzom aby w jednym miejscu otej samej porze doprowadzić do pierwszej konfrontacji dwóch odwiecznychrywali w nowych szatach: Mitsubishi Lancera EVO X i Subaru Impreza STi.

 

Lancer Evo X wjeżdża do Europy

Owiany sportową sławą Mitsubishi Lancer Evolution, którego dziesiątajuż generacja zadebiutowała przed paroma tygodniami na wystawie Tokio,właśnie zadebiutował w Europie. W salonach Evo X pojawi się jednak dopieroza kilka miesięcy.

 

R(E)wolucja za 158.990 zł

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się już długo oczekiwany przezfanów Mitsubishi Lancer Evolution X. Ceny tego modelu zaczynają się od158.990 zł.

 

Mitsubishi Lancer Evolution RS: "Goły" ale tani i rajdowy

Mitsubishi w Polsce stawia kropkę nad „i” wprowadzając do ofertynajnowszy model Lancera Evolution w rajdowej wersji RS. Auto ma homologację FIAumożliwiającą udział w rajdach zawodnikom startującym w grupie N. Ten modelprzystosowano specjalnie do wymagań zespołów rajdowych - między innymiw celu redukcji wagi usunięto w nim wiele elementów wyposażenia.

 

Lancery Evo mogą się psuć!

Fatalna informacja dla posiadaczy jednych z najbardziej popularnych"rajdówek", jakie mogą trafić do cywilnych kierowców.Mitsubishi Lancer Evo X może mieć bowiem problemy z wyciekiem paliwa.

 

Z tym Lancerem Subaru nie ma szans

Jeśli Mitsubishi Lancer Evolution X to dla Ciebie za mało, to ta wersjacywilnej wersji rajdowego Lancera powinna spełnić Twoje oczekiwania. Podmaską aż 350 koni mechanicznych.

 

Mitsubishi zamyka historię Lancera X

Japończycy donoszą, że Mitsubishi zamierza zakończyć produkcję LanceraEvolution X jeszcze w 2014 roku. To jeszcze nie aż tak straszna wiadomość.Gorsze jest to, że o następcy nikt nic poważnie nie mówi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lancer evolution x".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019