Wyszukiwałeś:

Lancer

. Znaleziono 521 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancer

Spróbuj też wyszukać: lancer sportback carisma Latitude

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 521 wszystkich):

Mitsubishi Lancer: Niepozorny Japończyk

Trochę niepozorny na pierwszy rzut oka Mitsubishi Lancer, dopiero poprzejechaniu pierwszych paru kilometrów zaczyna wzbudzać szacunek. Jazdytestowe tym autem okazały się w rzeczywistości prawdziwą frajdą.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

Nowy Lancer w sprzedaży

W polskiej sieci dilerów Mitsubishi Motors pojawił się odmłodzony MitsubishiLancer w wersji sedan i kombi. Modyfikacje wprowadzono przede wszystkim wwyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym oraz wyposażeniu.

 

Lancer Evo X wjeżdża do Europy

Owiany sportową sławą Mitsubishi Lancer Evolution, którego dziesiątajuż generacja zadebiutowała przed paroma tygodniami na wystawie Tokio,właśnie zadebiutował w Europie. W salonach Evo X pojawi się jednak dopieroza kilka miesięcy.

 

Lancer Sportback i Ralliart w Paryżu

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Mitsubishi dwomamodelami - Lancer Sportback i Lancer Ralliart - będzie hucznie obchodzić 35.rocznicę wprowadzenia na rynek modelu Lancer.

 

Lancer - wielka nadzieja Mitsubishi

Synonim Mitsubishi to rajd, a Mitsubishi i flota to... – brzmi jakŠkoda i Formuła 1. A jednak. Japoński koncern ma poważne planyzwiązane z polskimi flotami, bo ma już dobrą ofertę – na rynkuzadebiutował właśnie nowy Mitsubishi Lancer. Jeżeli temu modelowi niepowiedzie się podbój firm, to już żadne inne auto tej marki niebędzie w stanie tego zrobić.

 

Mitsubishi Lancer Sportback już w Polsce

Pod koniec września w krajowych salonach zadebiutuje najnowszy Lancer Sportback- pięciodrzwiowy hatchback firmy Mitsubishi.

 

Lancer Ralliart już w Polsce

Jeśli zwykły Lancer to dla Ciebie za mało, a z kolei sportowy Evolution ciutza dużo, być może idealną propozycją będzie wchodzący właśnie na polskirynek 240-konny Mitsubishi Lancer Ralliart.

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Wątek na forum: Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

lancer to chyba najwiekszy SZIT jakim mialem okazje przejechac się w mym krotkim zyciorysie iz nawet a wrecz nie ma gorszego pojazdu ~włodku

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018