Wyszukiwałeś:

Land X

Rover X

. Znaleziono 984 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Land Rover

Spróbuj też wyszukać: land rover freelander land rover discovery land cruiser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 984 wszystkich):

Land Rover kończy produkcję Defender'a

Z końcem grudnia br. Land Rover zaprzestanie produkcji modelu Defender wBrazylii i przekształci się w importera.

 

Land Rover Defender: 3 specjalne edycje

W bieżącym roku Land Rover wprowadzi na rynek trzy specjalne edycji kultowegomodelu Defender. Pierwsza wersja pojawi się już w kwietniu pod nazwą LandRover Defender "Experience 2006".

 

Ekologiczny Land Rover

Land Rover wdrożył nowe technologie, które za zadanie mają redukowanieemisji CO2 do poziomu 150g/km w samochodzie rozmiarów Freelandera.

 

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Land Rover zmienia projektanta

Producent samochodów marki Land Rover ogłosił kilka dni temu, żedyrektor designu, Geoff Upex zostanie zastąpiony wraz z końcem tego roku przezdotychczasowego dyrektora działu zaawansowanych projektów, Gerry`egoMcGoverna.

 

Land Rover: Wykryto oszustwo podatkowe

Oficjalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover, firma JLRPolska, przestrzega przed zakupem aut marki Land Rover oferowanych jakosamochody ciężarowe i tym samym zwolnione z podatku akcyzowego.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Land Rover wspiera Czerwony Krzyż

W ciągu nadchodzących trzech lat Land Rover pomoże krajowym stowarzyszeniomCzerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca w priorytetowychprogramach realizowanych w piętnastu regionach świata, ze szczególnąuwagą poświęconą programom humanitarnym realizowanym w Sierra Leone iChinach.

 

Kosmiczny Land Rover

W Nowym Jorku miała miejsce niecodzienna premiera. Land Rover zaprezentowałkoncepcyjny model Discovery Vision, który towarzyszył premierzepierwszego na świecie komercyjnego statku kosmicznego - SpaceShipTwo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Land Rover".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021