Wyszukiwałeś:

Landi X

Renzo X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Landi Renzo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Polska: Więcej aut zasilanych LPG

ja tam na gazie nigdy nie będę jeździł! Mam garaż w budynku, w którym samochodom na gaz nie wolno parkować .... Albo gaz i pod chmurką albo benzyna i w garażu. Nawet w długim okresie - chyba na benzynie jestem do przodu ... ~ludek

 

Instalacje LPG w samochodach Skody

Utrzymujące się wciąż duże zainteresowanie samochodami wyposażonymi winstalacje LPG skłoniło Skodę do poszerzenia swojej oferty o auta właśnie ztego typu napędem.

 

Skoda stawia na LPG

Już od ponad trzech lat Skoda Auto Polska i Landi Renzo z sukcesem realizująwspólny program, o nazwie Twin Power, dedykowany kierowcom, którzychcieliby zaoszczędzić na codziennej eksploatacji samochodu.

 

Więcej Dacii z LPG

Po wprowadzeniu na rynek samochodów dostawczych z fabryczną instalacjągazową, Dacia rozpoczyna sprzedaż także aut osobowych z instalacją LPG.Ofertą objęte będą modele Logan, Logan MCV oraz Sandero.

 

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostupopularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skodazanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPGw 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

 

Dacia Duster z fabryczną instalacją LPG

Dacia na polski rynek wprowadza nową wersję Duster. Auto charakteryzuje siętym, że jest wyposażone w fabryczną instalację gazową LPG. Samochód dostępny jest w dwóch wersjach Ambience oraz Laureate.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Nowa Skoda Fabia teraz z instalacją LPG

Na polskim rynku debiutuje Fabia z instalacją LPG przygotowaną przez firmęLandi Renzo. Włosi opracowali nowy system wtryskiwania gazu, który ochrania silnik przed przegrzaniem.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI LPG: Gdy koszty są najważniejsze

Benzyna, olej napędowy, LPG, CNG, biopaliwo, energia elektryczna, wodór- choć wybór paliw do samochodów jest dziś coraz większy,wciąż synonimem największych oszczędności pozostaje płynny gaz.Sprawdziliśmy na przykładzie nowej Skody Fabii LPG, czy i jak dużo możnazaoszczędzić na zakupie tej wersji silnikowej.

 

Skoda z łatwym dostępem do LPG

Montaż zestawu LPG w samochodach Skody będzie jeszcze łatwiejszy. Landi Renzoprzygotowało gotowe zestawy, które pozwolą skrócić montaż izminimalizować ryzyko usterki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Landi Renzo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019