Wyszukiwałeś:

Landwind

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Landwind

Spróbuj też wyszukać: landwind evoque

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

W Landwindzie nie przeżyjesz

Niemiecka organizacja ADAC przeprowadziła testy zderzeniowe chińskiego autaterenowego Landwind. Wyniki zostały określone jako katastrofalne i sąnajgorsze w dotychczasowej 20-letniej historii testów ADAC.

 

Landwind: Chiński SUV

Do naszej redakcji na kilkudniowy test trafił pierwszy model chińskiej firmyJiangling Motors przeznaczony na europejski rynek.

 

Landwind i kolejna nowość

Chińska spółka motoryzacyjna Landwind szykuje nowy model z segmentuminivanów, który już w listopadzie tego roku ma zadebiutować naeuropejskim rynku.

 

Powrót Landwinda do Europy

Chiński producent samochodów Jiangling planuje powrót na rynekeuropejski. Minął już ponad rok, kiedy samochód Landwindkatastroficznie oblał crash-test przeprowadzony przez niemieckie ADAC.

 

Landwind Van już w listopadzie

Chiński producent samochodów Landwind planuje uruchomienie sprzedaży wEuropie swojego nowego modelu z segmentu MPV. Auto o nazwie "Fashion"u dealerów pojawi się w listopadzie bieżącego roku, jednak już zaniespełna tydzień zostanie zaprezentowane na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Landwind też wraca!

W miniony weekend jedną z bardziej interesujących informacji była wieść opowrocie do Europy, w tym i do Polski, marki Ssangyong. Okazuje się, iż to niejedyny powrót, jaki szykuje się nam w najbliższym czasie. Do ponownegoataku na rynek Starego Kontynentu jest już przygotowany chiński Landwind.

 

Landwind CV9

 

Landwind CV9 - test łosia - mojeauto.tv

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Testy zderzeniowe : Landwind CV9

 

Landwind CV9 zdobywa 2 gwiazdki w testach bezpieczeństwa Euro NCAP

 

Landwind prezentuje podróbkę Evoque

Chiński producent samochodów zaprezentował swoje najnowsze dzieło.Jednak, gdy przyjrzymy się modelowi Landwind X7 z bliska, z pewnościądojrzymy uderzające podobieństwo do Range Rovera Evoque.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019