Wyszukiwałeś:

Latitude

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Latitude

Spróbuj też wyszukać: latitiude

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Oto nowa limuzyna Renault

Jeszcze pod koniec tego roku portfolio Renault zostanie wzbogacone o nowąlimuzynę o nazwie Latitude. Światowa premiera tego modelu odbędzie się podkoniec sierpnia na wystawie w Moskwie, a następnie będzie można go oglądaćpodczas targów w Paryżu.

 

Nowy sedan Renault

Na wystawie w Moskwie Renault zaprezentowało swojego nowego sedana klasyśredniej o nazwie Latitude. Auto na początku trafi na rynki afrykańskie, doRosji i Ukrainy, a dopiero później do pozostałych krajów Europy.

 

Renault Latitude

 

Na wystawie w Moskwie Renault zaprezentowało swojego nowego sedana klasy średniej o nazwie Latitude. Auto na początku trafi na rynki afrykańskie, do Rosji i Ukrainy, a dopiero później do pozostałych krajów Europy - mojeauto.tv

 
 

Wątek na forum: Opony zimowe do CRV???

Witam Jakie zimówki najlepiej pasują do Hondy CRV 2,2 diesel? Czytałem wiele testów opon zimowych do SUV'ów i zastanawiam się jakie Wy wybraliście? Którymi zimówkami się najlepiej jeździ? Czy rzeczywiście MIchelin Latitude Alpin są najodpowiedniejsze? Chodzi o rozmiar 225/65R17 Dzięki za wszy...

 

Nowa Laguna dużo "spokojniejsza"

Szef marketingu Renault, Steve Norman, powiedział, że nowa Laguna będziebardzo spokojnym, ugładzonym autem dla szerokiego spektrum klientów.

 

Nie takie znowu zwyczajne renówki

Sposobów na przyciągnięcie klientów jest sporo. Wiedzą o tymdoskonale nie tylko adepci sztuki marketingowej, ale i sami nabywcy. Nie inaczejjest i z samochodami, których wyniki sprzedaży zależą od wieluczynników, nie tylko od faktycznej jakości produktu. Na dość ciekawysposób, choć wcale nie jakiś innowacyjny, wpadło Renault, zachęcającdo kupna niemal wszystkich swoich modeli w ofercie.

 
 

Renault Latitude nagrodzony

Sedan Reanult, model Latitude został wyróżniony w plebiscycie"Luksusowa Marka Roku 2011”. Podczas uroczystej gali nagrodęodebrał Andrzej Gemra, szef Działu Marketingu Produktu.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019