Wyszukiwałeś:

Laurin X

Klement X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laurin Klement

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Czeskie autobusy Laurin & Klement

Czechy świętują w tym roku setną rocznicę wprowadzenia publicznegotransportu autobusowego. W maju 1908 roku uruchomione zostały dwie linie -Pardubice-Holice oraz Pardubice-Bohdaneč - a firmie obsługującej połączenieswych omnibusów o nazwie HOP dostarczyła Škoda Auto, czy raczejLaurin & Klement - zgodnie z obowiązującą w tym czasie nazwą firmy.

 

Luksusowy Superb

Od 9 do 14 czerwca trwa salon samochodowy w czeskim Brnie, gdzie Skoda pokazałakoncepcyjny model Vision D, Fabię Monte Carlo, ale przede wszystkim Superba zpakietem wyposażenia Laurin & Klement.

 

Superb Laurin & Klement już jest!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na polskim rynku pojawił się Superb znajbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia: Laurin &Klement.

 

Skoda Superb: moja opinia:

4.5 Fajnie wyposażony samochód za relatywnienormalne pieniądze. Brakuje kilku (przynajmniej dla mnie) elementówwyposażenia: tempomat - nie wskazuje prędkości na którą jest ustawiony,brak w opcji tempomatu adaptacyjnego, brak side asist, z przodu bra...

 

Skoda Yeti bardziej luksusowo

Większy komfort, elegancki wygląd i wreszcie indywidualny charakter - togłówne cechy, jakimi wyróżniają się modele Skody spod znaku"Laurin & Klement". Do obecnych już na rynku modeli Octavia iSuperb dołącza właśnie Yeti w tej wersji wyposażeniowej.

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Skoda Octavia w wersji Laurin & Klement

W sprzedaży na polskim rynku pojawiła się najbogatsza wersja wyposażeniowaSkody Octavii, Laurin & Klement, będąca hołdem dla założycieliczeskiego koncernu.

 
 

Skoda i Laurin&Klement już 90 lat razem

Gdyby nie ta fuzja, do której doszło już 90 lat temu, nie wiadomo, czydziś nasi południowi sąsiedzi cieszyliby się z posiadania własnej markisamochodowej o tak silnej pozycji na europejskim rynku.

 

Skoda Octavia - polskie cenniki Laurin & Klement i RS

Dwie topowe odmiany Skody Octavia są już dostępne dla klientów wPolsce. Czas poznać cenniki sportowej wersji RS oraz luksusowej odmiany Laurin& Klement.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laurin Klement".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019