Wyszukiwałeś:

Legacy

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Legacy

Spróbuj też wyszukać: outback forester subaru legacy 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Subaru Legacy: Rewelacja, czemu nie wsiadłem do Subaru wcześniej?

5 Rewelacyjne auto - doskonała trakcja, superdynamika przy niewielkim spalaniu, wysmakowana linia, porządne wykonczenie.Poprzednio jeżdziłem A4 quattro - nie umywa sie do trakcji Legacy.

 

Subaru Legacy kombi: Dusza wojownika

Nowe Legacy kombi można scharakteryzować krótko: dynamika,bezpieczeństwo, uniwersalność oraz wybitne rozwiązania, które możnaodnaleźć w każdym elemencie. Stałe cechy tej marki to silnik typu bokser isymetryczny podział napędu na cztery koła.

 

Zbliża się nowe Subaru Legacy

Targi w Detroit, do których otwarcia pozostał już niecały miesiąc,będą okazją do zobaczenia, jak w niedalekiej przyszłości będzie wyglądaćkolejna generacja Subaru Legacy. To niejako prezent na 20. urodziny tego auta.

 

Oto nowe Subaru Legacy

Tak będzie wyglądać nowa generacja Subaru Legacy, którego premieraświatowa będzie miała miejsce już za tydzień na wystawie samochodowej wNowym Jorku. Auto będzie się jednak nieco różnić od pokazanego wDetroit czy Genewie konceptu.

 

Wyciek zdjęć nowego Legacy

Jeden z japońskich magazynów motoryzacyjnych ujawnił kilka dni temupierwsze zdjęcia nowego Subaru Legacy Wagon. Samochód trafi na rynekdopiero w 2010 roku.

 

Oto nowe Legacy kombi

Subaru ujawniło oficjalnie nową wersję modelu Legacy Touring. Odświeżonawersja oferuje więcej miejsca, ciekawą stylistykę i tradycyjnie w przypadkuSubaru - napęd AWD.

 

Czy taki będzie następca Legacy?

Na rozpoczynających się właśnie targach motoryzacyjnych w Tokio Subarupokaże nie tylko swoje sportowe coupe o nazwie BRZ. Równie interesującyjest koncept Advanced Tourer, który jest zapowiedzią, jak już wniedalekiej przyszłości może wyglądać nowe wcielenie modelu Legacy.

 

Nowe Legacy coraz bliżej

W przyszłym roku mija 25-lecie pojawienia się na rynku Subaru Legacy iniewykluczone, iż dla uczczenia tej rocznicy japońska marka wypuściszóstą już generację modelu. Póki co, już niebawem na wystawiew Los Angeles zadebiutuje Subaru Legacy Concept.

 

Nowe Legacy tuż, tuż

Już w przyszłym tygodniu podczas wystawy samochodowej w Chicago światowąpremierę będzie mieć najnowsza generacja Subaru Legacy. A już terazjapoński koncern zdradza niemal całkowicie, jak model ten będzie wyglądać.

 

W Chicago Subaru pokazuje nowe Legacy

Subaru nowe Legacy ma zamiar wprowadzić na rynek amerykański latem tego roku.W ofercie dostępne będą dwa silniki benzynowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018