Wyszukiwałeś:

Legend

. Znaleziono 201 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Legend

Spróbuj też wyszukać: acura luksusowa honda legend

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 201 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Legend

Honda Legend swój debiut na japońskim rynku obchodziła w 1985 roku. Rok później trafiła do sprzedaży w USA, gdzie do tej pory sprzedawana jest pod należącą do Hondy, marką Acura. Honda Legend doczekała się trzech nowych generacji, a także wersji coupe. Nowa Honda Legend, która na początku dostępn...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Jeszcze mocniejszy Legend

w swojej fantazji zastanawiam się nad legend lub 535 d. pozdrowił i szerokości koledzy ~dżozef

 

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Honda Legend od jesieni w Europie

Już tylko miesiące dzielą nowy model Hondy Legend od debiutu na rynkueuropejskim. Reprezentant klasy średniej wyższej japońskiego koncernuzaatakuje Stary Kontynent z nowatorskim napędem na obie osie już jesienią2006 roku.

 

Luksusowa Honda Legend w Polsce

Na polskim rynku debiutuje właśnie nowa generacja Hondy Legend. Reprezentantsegmentu aut luksusowych Hondy ma być nie tylko odpowiedzią Japończyków namodele zachodnich producentów Mercedesa Klasy E, BMW Serii 5 czy Audi A6 aletakże ma rywalizować z rodzimym rywalem, marką Lexus.

 

Czwarta generacja Hondy Legend

Już w sprzedaży od 230 tys. zł. Czwarta generacja luksusowego modelu HondaLegend wchodzi właśnie do sprzedaży na naszym rynku. Klientów ma skusićwysokim poziomem bezpieczeństwa, komfortu oraz najbardziej zaawansowanątechnologią.

 

Corolla i Legend najbezpieczniejsze

Kolejne pięć modeli przeszło rygorystyczne testy zderzeniowe niezależnejorganizacji EuroNCAP. Tym razem obyło się bez spektakularnych wpadek i całapiątka (Fiat Bravo, Toyota Corolla, Honda CR-V, Mitsubishi Outlander oraz HondaLegend) uzyskała dobre wyniki.

 

Honda Legend: Niepozorny luksus

Nie każda marka może się poszczycić posiadaniem w swojej gamie luksusowej iprestiżowej limuzyny, bezpiecznej i niezwyklej komfortowej, z bardzo, bardzodługą listą wyposażenia standardowego oraz bajecznie drogiej. To przywilejnielicznych, w tym i Hondy, bo takim jest też i model Legend.

 

Honda Legend: Niesamowite auto!

4.75 Przed zakupem przejechałem się Lexusem,BMW 530, Mercedesem E, Audi A6, Skoda Superb. Na szczęście miałem równieżokazję jazdy Legend. Długo się nie zastanawiałem chociaż musiałempoczekać 6 miesięcy. Szkoda, że jak przyjdzie czas na zmianę za kil...

 

Nadjeżdża nowa Honda Legend

Od zeszłego roku jest sprzedawana, jako Acura RXL, na rynku amerykańskim. Napoczątku przyszłego zadebiutuje w Japonii. Niestety, Honda Legend nie pojawisię w europejskiej sieci sprzedaży Hondy. Zobaczmy, czego możemy żałować.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018