Wyszukiwałeś:

Leon X

Cupra X

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leon Cupra

Spróbuj też wyszukać: leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Nowy Leon Cupra w Londynie

Seat poinformował kilka dni temu, że podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Londynie zadebiutuje nowy Seat Leon Cupra. Dokładna data tejdługo oczekiwanej premiery to czwartek, 18 czerwca, a debiut rynkowy planowanyjest na początek 2007 roku.

 

240 KM Leona Cupra

Już dziś, podczas pierwszego dnia targów w Londynie przeznaczonego dlaprzedstawicieli mediów, zaprezentowany został Seat Leon Cupra, najmocniejszymodel w dotychczasowej historii marki.

 

Seat Leon by Shakira

Specjalnie zaprojektowany Seat Leon Cupra, nazwany Leon Pies Descalzos od nazwyfundacji charytatywnej Shakiry, będzie nagrodą w najnowszej kampanii zbiórkifunduszy na rzecz tej instytucji.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Leon Cupra jak z gry

Trwają prace nad Seatem Leon Cupra Need for Speed ProStreet. Wzorem dostworzenia tego auta są unikatowe modele występujące w grze wyścigowej o tymsamym tytule. W projekt zaangażowani są najlepsi polscy specjaliści i firmy zbranży tuningowej.

 

Seat Leon Cupra: VIDEO-TEST

Trzy lata obecności na rynku to w teraźniejszej motoryzacji szmat czasu dlajednej generacji modelu. Wydaje się jednak, że dla aut sportowych zegarbiologiczny bije nieco innym rytmem. Sprawdzamy czy Seat Leon Cupra musi jużobawiać się o pierwsze zmarszczki czy jest pełen sił witalnych i skutecznierywalizuje z nowszymi produkcjami w klasie hot-hatchów.

 

Cupra R, czyli najmocniejszy Seat Leon

Na zbliżającą się wystawę samochodową we Frankfurcie Seat przygotował nielada gratkę dla fanów szybkich samochodów. Zaprezentowany tamSeat Leon Cupra R będzie najmocniejszym dostępnym obecnie w sprzedaży modelemhiszpańskiej marki.

 

Seat Leon Cupra R: Grasz w zielone?

Podobno wszystko co niedojrzałe jest zielone. Być może. Ale podobno nie wprzypadku Seata Leona Cupra R. To zdaniem marki najbardziej dojrzały owoc,którego smak pochodzi ze skąpanej w słońcu Hiszpanii.

 

Leon Cupra bije rekord Nurburgring

Seat Leon Cupra ustanowił na torze Nurburgring nowy rekord dlaprzednionapędowych, seryjnie produkowanych samochodów. Wynik ogłoszonopodczas imprezy w Genewie.

 

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Jaki będzie Seat Leon Cupra po face liftingu? Niedługo Seat zaprezentujeodświeżoną wersję swojego najmocniejszego samochodu. Pierwsze plotkigłoszą, że samochód zostanie wzmocniony do 300 KM.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Leon Cupra".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019